Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

pppckarka:(

R: 5x suchar s cottage + paradajkou
O: 2x jablko s jogurtom
Olovrant: pomarancovy dzus + mrkva

hanbim sa za to:( velmi velmi ma boli brucho a mam krce ale bojim sa si cokolvek dat, lebo je neskoro, ani pit nemozem:(

sunshine

ok,mle spolubojovnicky, tak pre zmenu nieco na odstrasujuci priklad, rano: ryzove chlebiky, potom kancelarsky rezim, tzn. karamelky, jogurtove mlieko, zas karamelky, vecer ryzove chlebiky, neskor zeleninka s jogurt.dresingom a teraz kava s mliekom a cukrom.ale viete co?nehanbim sa za to, co som zjedla. navyse, je spln a vtedy mavam podivne chute.hlavne je, ze som ani nezvracala,ani nehladovala:-))

ja:)

R:viaczrnna zemla,maslo, syr, paradajka,tekvicove semiacka, káva so sojovým mliekom
O:Veeela zeleninového salatu, ryba pecená na masle, kysle uhorky, poobede káva s mliekom, cukrom
Olovrant: par oplátok/nieco take ako vianocne/,zmrzlina posypana postruhanou cokoladou, par vlasskych orechov, susenych hrozienok
V: 250g tvarohu s medom, jablko, caj

pufa

osie hniezdo, cokoladka rumba, ryza+ jedna a pol kuracej nugetky, 4 tablicky z cokolady, rohlik s natierkou, kusok kokosovehom keksika v takom jedlom papieri, rohlik so syrom, acidko..

vela ja viem co mam robit aby som tolko nejedla ja sa neviem ovladat a nejest sladke...:(( hlavne to sladke!

alpa

Ranajky: 1kava s javorovim sirupom, desiata: 2 jablka, obed: dve keiserky s cottage cheese, olovrant: grahamove tycinky, Vecera: 100g mandli a este idem nieco zobnut. Vela? Mimochodom sa uz drzim desat dni..

cica

fuu..tak toto je super tema =) ja som dnes rano papala buchticku s hrozienkami a cokoladovou polevou :) mnamky a na obed kuracie mesko so salatom :) mnamy..a...odvtedy nic...:)

aduliena

No ja som toho dnes zjedla viac ako ty, takže si z toho nič nerob, žeby si zjedla veľa a hlavne prosím neurob žiadnu blbosť.