Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

Žužova

tato tema je tak odveci.. ako keby to niekoho zaujímalo :) ( nepoviem keby je tu rozbehnutá dlhšia diskusia ale takto odveci pridavať prispevky)..babyyy :D

NNNatasha

Ja som dnes mala:
Raňajky: 4ks mini mozarela + 150 ml mlieka + 1 paprika
Obed: ryža na olivovom oleji + kukurica
A teraz 1 kalerab keďže mam každý deň tréning tak mam znížený príjem kalórií a 4 x za den mam 4*2 tobolky vlakniny liter zeleneho čaju a pol litra cistej vody ;)

le-le

toto , čo sú za brutality???
Ja som chudá a jem veľa.všetky výsledky mám super, iba veľa cholesterolu - toho dobrého ale :D: Baby, čo píšu , že za deň zjedli jogurt a jeden krajec chleba. No sila, potom sa baby nečudujete, že vám chýbajú minerály, ste slabé, lámu sa kosti.

Freja20

caute, rada by som sa pridala do tejto skupiny..chcem schudnut a tak mi to mozno pomoze :P dnesny jedalnicek:

ranajky: krajec chleba s maslom, syrom a paradajkou, káva

desiata: nič

obed: cestoviny s oliv.olejom, paradajka, polka cibule

olovrant: nič

večera: krajec chleba so salatom z krabich tyciniek, paradajka

večera 2 : polka horalky, maly pohar mlieka nizkotuc. :/

no tu veceru som dokaslala :/

prezyvka90

Ahojte som tu novy nemyslim si ze mam anorexiu bol somtotiz tlste prasa cca 122kg v 19 rokoch zacal som cvicit a dietamy a cvicenim som sa dostal pod 100kg pomohol som si clenbuterolom a t3

Aktualne mam cca 97 kg body fat celkom nisko 4 brusaky mam ide oto ze sa chcem dostat na 88-90kg v hlave som so sebou raz spokojny a niekedy sa zas nenavidim hlavne ked zozerem ryzu alebo zemiaky pripadne nieco sladke ale rozhodol som sa ze spalovace uz nikdy nestoji to zato riskovat zdravie radsej cvicim 2-3hodiny denne a je to lepsie aj zjest viac mozem a nepriberem ako prasa hned :-)

Ranajky- protak s vodou +3 lyzice aras.masla
Desiata-protak s vodou+pomaranc a banan
Obed-prazenica 6ks vajec
Dnes ma caka este pred treningom protak a potom cinky+kardio po treningu sa snazim ovladat a čisto masko 150g+1 ks zeleniny hmmmm to mam potom vacsinou vycitky a zas ta osobna nenavist voci svojmu telu a tak vecer dam zas trening pred spanim a protacik s vodou

Moj rekord za 30 dni bol -12kg cez posledne leto :-) nejedol som nic iba 200g masa+5 vajec a protaciky

Ani neviem preco sem pišem ale chcem povedat ze vas chapem Ty co držite dietu ...mali ste niekto den bez jedla? Ake to je? Ja som mal den čisto iba na protaku +3 h trening a dal som dole 0,5kg za 24 hod ...terez by som chcel skusit nedat nic iba kafe ...

cokoladka55555

Mile babenky ja som mala velmi tazku anorexiu vysku mam 177cm a vahu 43kg, vzdy som sa citila tlsta, lepsie povedane nespokojna zo svojim telom.Bola som natom tak tazko ze som sa nevladala ani prejst, moj denny rezim bol velmi zly, nic som nejedla dokonca ani ovocie ,bolo to somnou tak kritycke ze ma museli hned hospitalizovat v BA na kramaroch lekari a sestricky boli uplne nepochopitelny voci mne,hned ma nutili jest a celkovo ich pristup bol velmi neprofesionalny...Sestricky boli odmerane a lekarka tiez...a to ma polozilo dni a noci som plakala:( ale nepomohla som si...po 2dnoch som bola zavolana na vahu,neviem co tym cakali ze priberiem za 2dni? choré lekarka hned usudila ze bude umela strava cize to je take nieco ako sonda,cez usta az priamo do zaludka,to ked som pocula som sa psychicky zrutila na (izbe) velmi som sa toho bala,a kedze ja mam depresie a psychicke problemy, ma to polozilo este viac.Hned som volala Maminke a okamzite ma zobrala domov, a poviem vam verte ci neverte, DOMA SOM SA STOHO DOSTALA sice pod velmi prisnim rezimom ale podarilo sa pribrala som 5kg bol to super pocit!!! tymto chcem povedat ze kazda jedna zena je krasna ci chuda alebo plnsia koli nikomu sa nemenme.ja viem ze sme nespokojné ale pre niekoho budeme dokonale ;)teraz som natom v poriadku mam 52kg, a chcela by som este trosku pribrat netrapte svoje telo lebo tym trapite aj samu seba :(( ked si nato spomeniem tak placem ale so samej seba, ako som mohla byt taka naivna.Nikto nieje dokonaly DRZIM VAM SILNO PALCEKY KEBYZE MOZEM VSETKYM VAM POMOZEM :(