Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

poliewoocka

2 cesnakove hrianky s olivami a zelenou paprikou,orieskova delissa,rezancova polievka(slepaci vyvar),syrokremove halusky a na vrchu opecena slaninka:))),jablko,2 mandarinky,cerveny grep,hrst vlasskych orechov,chipsy...

poliewoocka

2 cesnakove hrianky s olivami a zelenou paprikou,orieskova delissa,rezancova polievka(slepaci vyvar),syrokremove halusky a na vrchu opecena slaninka:))),jablko,2 mandarinky,cerveny grep,hrst vlasskych orechov,chipsy...

poliewoocka

2 cesnakove hrianky s olivami,orieskova delissa,rezancova poliewoocka,halusky so syrokremom a na vrchu pecena slaninka,polka cerveneho grepu,2 mandarinky,jablko,trosku chipsov...

poliewoocka

2 cesnakove hrianky s olivami,orieskova delissa,rezancova poliewoocka,halusky so syrokremom a na vrchu pecena slaninka,polka cerveneho grepu,2 mandarinky,jablko,trosku chipsov...

zazie2112

Ranajky:
3 kivi s vločkami a semiačkami, jedna rumova gulka
(na klavesnici mam pokazene dvojite v:)))
Obed:cestoviny s kuracim masom a zeleninou
Vecera: pecené morčacie stehno s s kapustou
Pocity?trochu odkrvený mozog, ale pokoj na dusi!!!

evcca

som ppp-ckarka a snazim sa opat normalne zit, tiez preferujem zdrave jedla a delenu stravu, mohla by si napisat svoj dnesny jedalnicek? mozno to okrem mna aj inym pomoze.

usiko

ja som mala zacinajucu ppp, v zmysle, ze som jedla len velmi malicko, bez tuku, najma ovocie a zeleninu, pri vyske 163 cm som schudla na 43 kg a ja som sa citila taka krasne stihla!!!!ja to teraz nemozem pochopit, ako som mohla mat taketo mysôienky pri takej vahe, ked som vypadala sko kost a koza, male telicko a velka hlava...teraz sa na tom uz len smejem, ale vtedy mi nebolo jedno, lebo som sa bala jest.....mama a priatel sa len bezmocne prizerali a nechali to na mna...a dostala som sa z toho sama, bez nikoho, jednoducho som zacala jest a prisla som na to, ze som krajsia, to mi hovorili ludia, ked som pribrala....teraz mam vahu od 51 do 53 kil, som vegetarian a mam delenu stravu, aby som nemala problemy s travenim. Jem velmi vela orechov, to je moje superjedlo, lebo obsahuju veci, ktore inde v ovoco a zelenine nenajdem, papam jedla z cestovin, zemiakov, pohanky, ryze....upravene na rozne sposoby.....
Baby, co mate PPP, podla mna by vam pomohol doplnky stravy 5-HTP a St Johns Wort z predajne od RNG, reklamu najdete na tejto stranke.....upravi sa vam serotonin v mozgu, a budete podla mna vediet zjest hocico a v takych davkach, ako teko potrebuje. Su to doplnky, ktore vam prinesu klud, pokoj, dobry spanok a vyrovnanost...drzim palce...

nikusha

no ranajkovala som rano o piatej,pretoze som bola na diskoteke-kuraciu bagetu :) potom ked som vstala taaak kuracie prsia s pecenymi zemiakmi a mrkvovy salat... potom jednu cokoladku-3bitku,jednu horalku aaa 4 kusy z babovky... potom som pol dna stravila na wc lebo som dostala od toho mixu hnacku .. hh .. a potom som si dala uz len caj a kiwi ... tak tolko :))

evcca

to je porucha prijmu potravy, chcela by som byt v jedeni slobodna ako ty a nebyt zviazana okovami ppp a mojho strachu. dik, ze si mi ukazala, ze jest je prirodze pre zivot a ze su ludia, co sa nad tym nezamyslaju a nestresuju sa.