Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

to gabina from kamil

Moje ranajky su 10-15 rozkov,2 jogurtove mlieka,alebo liter mlieka,alebo treska,alebo minulodnovy obed.Moj obed je ovocie a zelenina alebo ovsene vlocky z mliekom,vecera je casto halusky z tvarohom,salat z MRKVIEV,alebo ovocie zelenina vlocky.Proste vela sa cuduje kolko jem,jem doslova na kila,30 knedlikov ku svieckovej je normalna davka,alebo 4 rezne.mam 185 cm,a 76 kg,a nemam ani gram tuku,do skoly chodim peso 3 km,kazdy den,a byvam nakopci takze si slapem minimalne 2x krat denne,chodim do fitka,proste normalny pubertiak.Ako neze kritizujem baby,ja ich chapem velmi dobre.Nechapem to,ze proste preco je to tak,ako jem ja a nic som chudsi,a dievcata sa boja zjest hocico aby nepribrali.To je ta genetika a priroda riadna KUA co:(

sara

aduliena:dakujem nakoniec som si na nej pochutila celkom,ale tie vycitky su hrozne a este k tomu ked si predstavim ze zajtra musim ist medzi ludi (co som uz mesiac nebola,bo som sa hanbila za to ako vyzeram)

extazy

r:dve zemle so syrom,kecupom,paradajkou,uhorkou,vajickom. desiata: jablko a pomaranc obed:zeleninova polievka,ryzovy nakyp. a po obede uz proste nemam chut na jedlo :( len okolo piatej som si dala kusok syra-milujem syry-hlavne mozzarelu:)) a vypila som caj ..

kvieta

ahoj. tak ja som dnes zjedla:
croissant a kiwi
majonezovy salat so zeleninou
masko so zemiakmi
kokosove trubicky
polomacane susienky
a veceru som este nemala, inokedy mavam to, co na obed

jedavam takto kazdy den, mam 170cm a 52kg - tymto chcem len povedat, ze pokial nemate vyslovene hormonalne problemy - ako stitna zlaza, atd. - tak skutocne mozte byt stihle aj pri NORMALNOM prijme potravy. pozrite si nejaku starsiu knihu o stravovani - moze byt aj kucharka s predslovom, kde je vypocitane kolko by mal ktory clovek prijat kJ za den, a nie sucasne knihy, ktore pisu fanatici na diety - posadnuti svojou postavou. budete prekvapene. vas vzhlad odzrkadluje celkovy zivotny styl - nie len JEDLO.ste takto stastne?
A mimochodom Gabina, ty si myslis, ze ked si tu budu porovnavat velkost jablka ake kto zjedol,tak to ich psychike pomoze? ved sutazia kto zjedol mensie...

hanbim sa

rohlik so syrom, polka horalky, dva sezamove keksiky v karameli, zivanska na pekaci: z toho zemiak a uhorka- maso mi nechuti, vanilkove late, kinder mliecny rez a cestopviny....

evcca

to, ano, len ta chut vecer u mna je na pecivo, popasujem sa s tym a ty pi, pi, pi a pi tekutinky.pekny vecer, idem spat, lebo mi uz oci idu krizom od unavy.

zuju

Evi jedz co ti chuti samozrejme, ja pijem menej lebo viac jem, ale som chela len to ze bielkoviny vecer ti ukladaju menej tuku ako sacharidy

evcca

mne prave rano chutia mliecne produkty, mam to prehodene,
zuju, pitny rezim- ja pijem minimalne 3l tekutin, voda z vodovodu, neosladeny caj, mineralka a dnes aj 0,3l kofoly, neodolala som:-)