Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

Arweena

Ahoj sunshine, nečakala som, ze tu bude niekto tak skoro rano..akurat popíjam kavičku a zlikvidovala som bebe keksy:)

sunshine

tak ja zatial odrana sojovo ryzove chlebiky 100g plus sladka biela kavicka, v takom velkom hrncisku, ze ju este teraz chlipem:-))

tessy1

Ja som dnes zjedla:
ranajky - ovsene vlocky z mliekom a medom
desiata: polka bonboniery, ruska zmrzlina, jablko
obed: zeleninova polievka, zemlovka
olovrant: bonbony, zemlovka z obeda
vecera: kornfleky s jogurtom
A citim sa v pohode !! :-))

tessy1

Ja som dnes zjedla:
ranajky - ovsene vlocky z mliekom a medom
desiata: polka bonboniery, ruska zmrzlina, jablko
obed: zeleninova polievka, zemlovka
olovrant: bonbony, zemlovka z obeda
vecera: kornfleky s jogurtom
A citim sa v pohode !! :-))

elka

to je milé,ale ak počúvaš od malička že si tučná a posmechy a kolo toho všetko tak je to blbé,tebe sa to povie ja som dostala príležitosť teraz už pred šiestimi rokmi,no na strednej je to niečo iné,chcela som sa páčičiť,rada pracujem a pri práci sa chudne to bolo moje povzbudenie,ale akosi sa mi to vymklo a teraz som z 3/4 ročnej anorexie premietloa už na 1/2 bulímiu je to hrozné nenávidím nielen seba,ale aj okolie ,som unavená nevládzem a už tri mesiace blúznim nad tým aké je krásne lietať