Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

elwin

tak ja som dneska mala brutus den :D
rano vlocky + sojove mlieko
potom milka jahodova
obed palacinky
vecera bageta s AlfaBio salatom
dva kopceky zmrzky
3 Mila rezy
zemiaky s brokolicou
chlebik so syrom
:DD

WEJA

hm, sice som sa uz po x rokoch z anorexie dostala, mozno by vas zaujimalo co som si ja dnes dala. Ranajky: dve zapecene zemle s natierkou, morcacou sunkou, tvrdym syrom a paprikou,
desiata: kusok makovniku a caj
obed: kelovy privarok so zemiakmi
olovrant: jogurt + banan
vecera: ovsena kasa s jablkami, hrozienkami a medom..
2. vecera? uvidim, na co bude chut..
len zeleny caj rano a vecer je pre telo velky stres!!

Soraja

ja som dnes mala jablcko a na obed cestoviny s kuracimi prsiami a syrovou omackou:-) a na veceru este neviem co bude, asi co najdem v chladnicke,ale som momentalne napraskana na prasknutie. No a veronika mas pravdu, niektore babenky ziju takmer iba zo vzduchu, ale ved no kazdemu ako sa paci. Ja sa netyram hladom.

nelka18

Čawte! Ja som dnes na RANAJKY mala pol litra zeleneho čaju na OBED 3 grahamove rožky s 2 MILA rezmi...A na VEČERU si dam pol litra zeleneho čaju...a to je všetko,a citim sa vyborne a držim si svoju vahu 53kg

veronika

tak ja zacnem - spenatova tortila na ranajky, potom asi 4 cookies, 2 musli tycinky, par chipsov, trocha zmrzky, zemla s maslom, troska cestovinoveho salatu, krabie kolaciky. viem, dost brutal, ale inak sa nedalo, bola som hladna a zo vsetkeho bolo len troska