Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

zazie2112

Ahojky,vseobecne aj podla vlastnych skusenosti- pod 1000 kcal je malo a chudne sa. Optimum je od 1200 kcal vyssie, mozno to znie, ze vela, ale v podstate vobec nie. Kedysi som jedla okolo tych 600-800 denne ale bola som tak priserne hladna, ze som sa musela prejedat, lebo dlhodobo som ten hlad nezvladala.

kyblik

baby prosim kolko je u zien "norma" prijatych kalorii denne? resp. kolko by mala min.prijat aby sa jej nespomalil metabolizmus?
nemyslim taku "lekarsku kalkulacku" (vid BMI), ale REALNE cisla! co si vy myslite?
viem ze kazdy organizmus je iny, ale aspon cca:)

zazie2112

Preco si z toho nic nedas, vsak to je uplne dietn ak ti ide o to, ani ked som mala najtazsie stavy, vzdy som sa tesila na nedelne obedy, ako aj na ten dnesny!:)Peknu nedelu holky a tym co sa snazia neuspesne drtit na skusky ako ja vela stastia!

Arweena

neviem čo budem obedovať..teraz to neriešim..asi vytiahnem nejaký jogurt. Cez týžden obedujem v jedalni a cez vikend to flákam:) chlapom závidím, vacsina má taký šialený metabolizmus..môžu sa napchávať a nepribrat..
Idem sa pustit do varenia..potom sa ukazem:)

Arweena

ja si tak rada spomínam na prvé dva roky..vtedy ma ppp este netrápila..to bola radosť žiť..
Idem varit zeleninovu polievočku na obed a vytiahnut nejaké masko z mraziaku..nech to uz mám za sebou..aj tak si z toho nič nedam..

evcca

ja tu dzobem cerealie a moj brat si smazi vajicka, slaninu a ma k tomu biele rozky a este sa vytesuje ako sa nadlabne a bude cele dopoludnie spat a pozerat telku.

Arweena

veru bréé ránko:)
Ja kávu nesladím a ani mlieko nepridávam..ale to nie kvôli postave, ale ked som bola na intráku, tak sme vzdy s babami zabudli kúpit cukor:)) a tak som si zvykla..