Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

zuju

7.00 mensí krajec chleba šunka,paprika, cokolada Kofila, vzdy rano zacinam s cokoladou, ale casto je to deli
9.30 jablko
12.00 dve orechove buchty na pare, v robote na oslave k tomu potom chlieb tri kusky salamy a trocha zemiakoveho salatu
14.30 stvrt pizze
17.00 proteinovy napoj
teraz sunka a hrachová polievka

aduliena

Sara, prajem ti dobrú chuť k pizzi a nemaj žiadne výčitky. Dnes si toho veľa nezjedla, dokonca si spojila obed s večerou, takže toho veľa nie je.

evcca

moje jedlo dnes: ranajky: tvaroh a ovocie. obed: vlockova polievka a dusena kapusta s masom, olovrant:jablko a fit tycinka a vecera: rohlik so sunkou a uhorkou.
zatial fajn, nie?

sara

no dnes som to asi trosku prehnala s jedlom.Na ranajky som mala kavu a tmavy krajec chleba s paradajkou a teraz prave idem obedo-vecerat pizzu.lenze ako som zacitila jej vonu,tak mi ostalo az zle,na zvracanie a ak ju zjem tak to dam do seba riadne vela kilojaulov...Snazim sa ale si nahovorit,ze to vobec nevadi,ze si ju mozem dat...:(

gabina

Kvieta, si mimo. Ver, že tieto babule to neteší. Poruchy príjmu potravy - to je psychická diagnóza. Nič viac a nič menej. Nie je to o bavení alebo nebavení...
Kamil, toto fórum funguje pre baby, ktoré majú s jedlom nejaký problém (jedlo a problémy s ním sú však len vrcholom ľadovca. Tiež by boli šťastné, keby mohli zjesť kedykoľvek a čokoľvek. Ale hlavne - bez výčitiek)

kamil

Dost casto sa pusmejem a donuti ma to aj uvazovat,ked vidim temy podobne tejte na styl diet atd.Ja mam 17 rokov,a keby kazda jedla toho kolko ja,tak sme druhe anglicko.

Alternativa

Dievcata, viacere pisete "hanbim sa". Sunshine Vam napisala dobre, to netreba. Treba sa zamysliet, co ste vlastne telu dopriali, resp. presnejsie povedane odopriali. Ak chcete fungovat spolahlivo, zdravo...bez kvalitnych pohonnych hmot to nas motor = telo nemoze dlhodobo zvladat. Pekny den Vam vsetkym