Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

sara

no neni to zle,ja uz si bez toho neviem predstavit den,len dakedy ked ich clovek zje privela tak maju laxativne ucinky,vies o tom?

romanka

lebo to je choroba a spameta sa z toho deliria az ked to vsetko poje a potom je jej tak zle a nechce pribrat ze to musi nejak dostat von

sara

grahamovy rohlik s rajcinou,3bitka (ktoru si hrozne vycitam sakra ),instantna polivka,2 suchare,kopu zuvaciek (cele dni zuvem zuvacky,aspon aj dva baliky za den dakedy)

ppp

ovsene vlocky s mliekom, chipsy, tycinky, 5kolacov, 3 rozky, tanier cestovin so syrom, 3 jablka, 2 banany, 3 baliky sucharov, balicek piskot, 2jogurty, 2 perniky, dva krajce chleba so sunkou prehanadlo

extazy

r:ovsene vlocky s bananom,jablkom,hrozienkami a jogurtom,potom dva kusy zakuskov. obed-bola som nakupovat v KE takze som jedla fornetty,potom doma kapustovu polievku a tri kusy zakuskov :P .. vecera-jogurt a potom grapefruit