Prvá pomoc pre spálenú pokožku

alexiara

Ale napríklad Alfasilverom hej. Popáleninu ti pekne schladí a počas hojenia absolútne nesvrbí, čo je teda za mňa veľké plus.

45sara45

alexaja ved ja tiez nezvyknem hned letiet k lekarovi, ale tak keby je velmi zle, tak clovek asi nema moc na vyber. nepomozes si proste sama doma.

alexaja

akoze uz som sa doma teda popalila vselijako mozne, ale k doktorovi som s tym teda na pohotovost neutekala ani raz. to by si musela poriadne obhoriet, aby si musela.

25karina25

Tak myslím si, že človek vie aj sám zhodnotiť, či je to vážne a či potrebuješ nevyhnutne lekársku starostlivosť alebo nie.

jabba

A čo je veľká plocha? Mala som celé predlaktie popálené a nešla som s tým na pohotovosť. Myslím si, že tam majú dosť starostí aj bez takýchto prípadov.

Kamka_SL

no niekto si nedava nic, ale to len viac trpis podla mna. a zalezi ako rozsiahle to mas, pri velkej ploche ti uz asi domaca liecba velmi nepomoze.

Klaudi1989

samozrejme, že popálila, ale olej na seba zvyčajne nevylievam :D myslela som to takto. že či z toho oleja vie niečo potom aj po zahojení zostať na pokožke.