Prvá pomoc pre spálenú pokožku

sibierina

no ved vsetky deti sa podla mna rady hravaju na doktorov a osetruju sa, tak do toho mozno trosicku treba zapojit aj realitu a trocha ich s tym oboznamit.

huckerika

no tak pokial sa daco pouziva velmi lahko, tak jasne, ze nie je problem ani u deti, aby s tym vedeli narabat. v takom pripade moze byt aj osetrenie rany uplna hracka. staci im len ukazat ako na to a myslim si, ze ich to este aj bavit bude :D

jancaa

Moj syn ma 8 rokov a drobne rany si vie osetrit aj sam. Mi nevrav, ze bezne zranenie by si osetrit nezvladla. Ved to nie je nic strasne, kym ti kosti netrcia :D

majusaa

no co sa bolesti tyka, tak v tomto teda nie som absolutne vytrvala. mam respekt uplne pred vsetkym, aj ked sa muzovi daco stane, tak si to osetruje vyslovene sam. akoze ano, keby mu slo o zivot, tak samozrejme pomozem, zakrocim, ale pokial netreba, tak nejdem :D a velakrat sa na to ani pozerat nemozem :D

hellkazuza

neviem, tak to uz podla uvazenia vies aj sama zhodnotit, ci si to potrebujes dako osetrit alebo nie. asi aj prah bolesti v tomto zohrava dolezitu ulohu :)

sibierina

jasne, ze nie. je vela veci, prostriedkov, pripravkov, ktore nestratia na kvalite ani po dlhsom case. tiez takych mam zopar, nevyhadzujem to automaticky len preto, lebo uz preslo kopu casu od zakupenia, niekto sa tych datumov asi drzi zakazdym, ale ja teda nie.