Prvá pomoc pre spálenú pokožku

limovienka

tak vyhodit by som to nevyhodila istotne :D nie je dokazane, ze pri kazdom jednom produkte sa znizuje ucinnost, ak su starsieho data. no nie?

ketlenka

no ja mam doma kadeco uz roky, ale zakazdym sa takych starsich veci snazim zbavovat. dobre vediet, ze toto nejaky cas aj vydrzi, nemusis neustale vyhadzovat a dokupovat.

Katty32

Má aj dlhšiu záruku alebo to treba minúť čo najrýchlejšie? Väčšinou takéto produkty aj vydržia a v podstate sa neošetruješ úplne každý deň, preto sa pýtam.

malekana

Vsak to si urcujes sama podla potreby. Ale kazdopadne to treba pozorovat, niekedy staci raz, nechas ranu nasledne dychat a ak uvidis, ze este treba, tak das znova. Ale rozhodne to netrva dlho.

stastna125

a takisto je aj v oboch pripadoch uplne rovnaka intenzita toho striekania? akoze netreba to opakovat alebo ozaj staci len raz sa tym nastriekat alebo ako to funguje?

limovienka

ano, je uplne jedno o ake spalenie ci popalenie ide, vhodny je na pouzitie oboch :) mam s nim dobre skusenosti v oboch pripadoch.

limovienka

ja odporucam na spalenu pokozku Alfasilver. za mna najlepsia pomoc, schladis tu pokozku raz dva. ano, studenu vodu si davas automaticky, ale to len z toho dovodu, aby si si tu ranu okamzite schladila, ale v tomto pripade to vobec netreba. vidis, este aj vodu usetris :D