Prvá pomoc pre spálenú pokožku

Jovanka

U mňa je prvou pomocou vždy táto živicová masť www.vasalekaren.sk a to či už ide o popálenin alebo odreninu a zatiaľ vždy krásne pomohla

matitima

no to už je asi veľmi zle, keď ti na toto treba lieky proti bolesti, to som teda vďačná, že sa mi to ešte nestalo. a budem rada, keď to tak aj zostane :D

coja

ono zrejme zavisi aj od toho, aka velka plocha to je, cim vacsia, tym, logicky horsie. ale ak ide o popaleninu na rukach, tak treba samozrejme cim skor zlozit prstene, naramky, hodinky a chladit.
ja uz som sa raz taka popalila, ze som si od bolesti musela davat aj analgetika, bez toho by som to asi nedala.

masajasa

No ja ked tak premyslam, ani neviem, ci sa mi niekedy podarilo popalit sa tak poriadne. Ale predpokladam, ze take nieco musi bolest dost a aj niekolko dni.

novierka

Ivca, pravdaze, na popaleniny je ako stvoreny. Ja si popravde na to nic ine ani nedavam, ked sa mi stane. Akoze davam si pozor, to je jasne, ale niekedy neustriehnes.

svetlinka

yorka, ved normalka, namieris a nastriekas :) predtym samozrejme pretrepes, ale nie je to ved nic zlozite. len pozor na oci:) nie je asi nic, na co by si to realne nemohla pouzit. je to dobre na rozne neduhy a kozne problemy :)

novierka

Mozes ho pouzit v podstate na cokolvek, co sa ti prihodi, na akukolvek ranku, trhlinku, uraz. Je dost napomocny aj v nasej domacnosti, ja osobne by som ho teda nevymenila za nic.