Prvá pomoc pre spálenú pokožku

shandrika

hej, ved tiez som predtym nevedela, len co som nan nahodou natrafila na internete. pozerala som nieco uplne ine a padol mi do oka :D ale som rada, je to take mensie, prakticke balenie. nie ze by to vacsie bolo nejak extremne velke :D

mihalik12

jooj, no toto keby som ja predtým vedel :D ale však beriem to tak, že človek sa učí na vlastných chybách :D

isabellawampire

Toto som ja vyriešila 50ml verziou, vieš si ho aj objednať, stačí zadať do googla:) Myslím, že v lietadle môžeš mať do 100ml objemu, viac asi nie, kontrolujú to.

shandrika

no ja si takto bravam vsade uz na dovolenku Alfasilver. uz to nepodcenujem, ten ma uz viackrat zachranil po slneni, takze mu ostavam verna aj nadalej :D ono sa to nezda, ale dost to dokaze pokazit tu dovolenku.

mihalik12

my sme prišli z turecka včera a teda tam som si tiež celkom dosť vytrpel :D už to slnko nepodcením, budem si dávať väčší pozor. lebo akože popravde, tentokrát mi nepomohol ani panthenol a doteraz bol zakaždým v pohode :D

mamarta2

- ano, presne, vitaminy som mala uzivat. ale toto bola aj moja reakcia, ze tie vitaminy beriem bezne a pravidelne a nemam pocit, ze by mi to nejakym sposobom pomahalo :D

zdravienko175

lebo ja teda beriem vitaminy celorocne, neviem ako ty a nemam pocit, ze by to hojenie ran nejakym sposobom urychlovalo :D