Chudnutie

Príspevok v téme: Chudnutie
SofiaSofi

Ahojte poradíte mi ako schudnúť 14 kg za tri mesiace , mala som a aj mám psychické problémy a preto som dosť pribrala..myslíte že má význam počítať kalórie ? A koľko kalórií vlastne priať aby som tých 14 kg schudla? Momentálne mám 58 kg pri výške 157 CM a cítim sa veľmi zle takto

annah

*simka lenže keby si mala vyváženú stravu, dosť vlákniny, aj bielkovín aj všetkého by si také chute nemala, viem o čom hovorím, keďže tiež som bola maniak na sladké*

simka214

ja s cvicenim az taky problem nemam, som naucena sa stale hyba, mne skor ta strava robi problem. mam hrozne rada sladke a neviem si ho odopriet :/

Zoe27

@olejina vieš čo ja to tak nejako vždy po novom roku začnem. Dávam sa do plavkovej formy, mne zakaždým stačí pár kíl. Teraz viem, že cez sviatky by som to nevydržala :D

kuzelnicka

Petra práveže niekedy čím viac možností máme tým horšie. Aspoň mám ten pocit.
Kadečo som aj ja hľadala a skúšala, lenže z každého trošku neviedlo k ničomu. Potom som si zaplatila výzvu Instagym a v tom som sa teraz našla. Najmä aj preto, že cvičenia sú rôznorodé, ale najmä nemusím ich hľadať, idem rad radom, cvičím všetko bez nejakých výhovoriek :D

krtko7

hm. Christina len čo je vhodné aké cviky? Je lepšie každý deň precvičovať niečo iné? Akože inú časť tela? Alebo ako?

petra_peta

Miki ale veď možností čo cvičiť je dnes neúrekom, ale chôdza je fajn, predsa len je to najprirodzenejší pohyb.

miki25

Bohužiaľ korona, nechcem riskovať. Doma sa neviem ku cvičeniu prinútiť resp. neviem ako na to, čo vlastne cvičiť… Mám rád posilovňu ale nedá sa teraz veľmi robiť…. Behať nemôžem, keďže koleno mal som operované a nie je to na behy. Chodím momentálne na kratšie 20-30 minútové prechádzky.

christina1988

miki a z akého dôvodu sa akože nehýbeš skoro vôbec?? tomu trochu nerozumiem, že čo je ten dôvod, nemôžeš, či sa ti nechceš? lebo ono je asi jedna vec chudnutie, ale druhá posilňovanie svalstva, nech to aj nejako vyzerá, lebo napríklad mám kamošku, čo síce je chudá, ale teda nevyzerá to bohvieako keď nemá svalstvo :/

tatana1378

Ako si moj muz zo mna robi srandu, ze furt rozpravam, ze od pondelka. Tak nebud ako ja :D Lebo neschudnes nikdy :D