Chudnutie

Príspevok v téme: Chudnutie
SofiaSofi

Ahojte poradíte mi ako schudnúť 14 kg za tri mesiace , mala som a aj mám psychické problémy a preto som dosť pribrala..myslíte že má význam počítať kalórie ? A koľko kalórií vlastne priať aby som tých 14 kg schudla? Momentálne mám 58 kg pri výške 157 CM a cítim sa veľmi zle takto

martina.d

daninka tak k mnohým veciam sa dá nájsť nejaký ten kompromis, ale keď si uvedomíme, čo nám môže každá zelenina dať tak myslím, že ku všetkému si vieme nájsť cestu. Ja som si nevedela k brokolici napríklad nájsť cestu a keď som čítala aké obsahuje vitamíny, tak aj tú som začala jesť.

peterkova_klar

Palinocka akú pálku? Koľkože bežne stoja takéto veci? Lebo teda ja o tom nemám vôbec prehľad jak sa to môže pohybovať takéto niečo.

palinocka

kuzelnicka coo? to iba? ja som cakala uplne nejaku palku riadnu :D a to si mozem akoze zaplatit aj viackrat po sebe?

kuzelnicka

Palinocka necelých 10 euro to vyšlo. V tom máš aj jedálniček v ktorom máš jedlá na celý deň a k tomu aj recepty, nech presne vieš čo jesť a v akom množstve.
A samozrejme aj videá podľa ktorých cvičiť. Simka keby si mala jedálniček takto ako mám ja, tak by ti to išlo. Ono je to len o tom začať niekde.

simka214

annah no to neviem akoze ja sa snazim jest tak aby som jedla pravidelne a mala taku vyvazenu stravu ale proste vzdy sa nieco smykne no :/
chéri hej to aj mne sa stava alebo ze najdem zase dalsiu dietu alebo nejake cviky a podobne tak hned prejdem na to a na stare zabudnem. alebo si poviem, ze teraz si dam den pauzu a je z toho tyzdnova alebo dvojtyzdnova pauza :D

ELLYNKA

Simka, ja by som ti odporucila prejst na sladke ale zdravé, ja som to tak spravila, mam chut na sladke, dam si, ale napr. Nie s cukrom ale sladidlom... Ja som takto uz schudla vyse 22 kg popri cvicení za 4/5 mesiacov, objednavam si z fitnes obchodov a citam zlozenie aj v obchodoch, mam cokolady bez cukru a sladke dam si bez vycitiek, ale pocitam si aj prijem a vydaj....

ELLYNKA

Simka, ja by som ti odporucila prejst na sladke ale zdravé, ja som to tak spravila, mam chut na sladke, dam si, ale napr. Nie s cukrom ale sladidlom... Ja som takto uz schudla vyse 22 kg popri cvicení za 4/5 mesiacov, objednavam si z fitnes obchodov a citam zlozenie aj v obchodoch, mam cokolady bez cukru a sladke dam si bez vycitiek, ale pocitam si aj prijem a vydaj....

Chéri

Simka neviem čo je horšie. Či môj problém či tvoj. Ja dlho pri jednom nevydržím, rýchlo ma veci omrzia, neviem sa namotivovať :(