Chudnutie

Príspevok v téme: Chudnutie
SofiaSofi

Ahojte poradíte mi ako schudnúť 14 kg za tri mesiace , mala som a aj mám psychické problémy a preto som dosť pribrala..myslíte že má význam počítať kalórie ? A koľko kalórií vlastne priať aby som tých 14 kg schudla? Momentálne mám 58 kg pri výške 157 CM a cítim sa veľmi zle takto

Gaspura

Kocere ono jasné, že musíme rozmýšľať, čo jeme, ale keď niekto napríklad tvrdí, že ovocie je zlé, lebo obsahuje veľa sacharidov, tak mi to príde ale že totálne uletené.

prieskumnicka

- jarunna - To je zbytocne takto si davat. Instagym, ktory som si aj ja zaplatila a zacala som podla neho aj cvicit, aj sa stravovat tak to mi vyhovuje. Mam tam niekolko jedal a viem si ich kombinovat, niektore veci pomenit, ze nie je to nuda.

peterkova_klar

Akože tak toľko by som nedala ani len náhodou. Nie žeby som nemala, ale príde mi to celkom dosť len za jedálniček. A to ešte potom hľadať nejaké vhodné cvičenia, to ďalšia námaha a určite aj ďalšie peniaze.

jarunna

palinocka akurat mi pred tyzdnom kamaratka volala, ze dala vypracovat niekomu jedalnicek pre muza, ze aj zapisoval si co kedy jedol, aj ze co ma rad a co zase nie a prisiel im jedalnicek s jedlami, ktore sa neustale opakuju a najma mu tam dali aj to, co nema rad, takze to by ma asi trafilo :O

matriska

VIEROCKA514

Sacharidy nie su zle pokial sa to s nimi nejako neprehana. Ale potrebujeme aj tie, pretoze tie su pre nas zdrojom energie ako aj bielkoviny.
Bala som sa po pravde Vianoc, ale nejako tento rok som nemala chut ani na kolace ani na salat, takze zatial mi vaha nejako hore nesla.

vierocka514

Kocere ty si to napísal tak akoby tie sacharidy boli zlé alebo čo. Pritom si myslím, že to tak vôbec nie je, že je to skôr o tom pomere, o tej vyváženosti, ale nie je dobré podľa mňa len tak z fleku niečo vynechať.

kocere

Je rozdiel prijať 2000kcal a 2000kcal.. ak sú zložené z jedál, potravy a doplnkov výživy, kde prevažujú sacharidy či tuky, naše telo vydá oveľa menej energie na jej spracovanie. Naše telo sa najviac "napracuje" so spracovaním bielkovín / proteínov, preto je vo svete veľmi obľúbený životný štýl zameraný na prijímanie väčšieho množstva bielkovín a to aj keď chcete nabrať svalovú hmotu a jednak aj pri chudnutí. Veľmi odporúčam keto - viac info etipy.sk

palinocka

peterkova_klar presne neviem lebo som si nikdy nic take neplatila ale tie jedalnicky su vraj dost mastne. teda nie mastne jedlo ale ta cena :D :D ja som cakala aspon nieco cez 100 eur, ze to bude stat ked je tam aj cvicenie aj jedalnicek