Chudnutie

Príspevok v téme: Chudnutie
SofiaSofi

Ahojte poradíte mi ako schudnúť 14 kg za tri mesiace , mala som a aj mám psychické problémy a preto som dosť pribrala..myslíte že má význam počítať kalórie ? A koľko kalórií vlastne priať aby som tých 14 kg schudla? Momentálne mám 58 kg pri výške 157 CM a cítim sa veľmi zle takto

stastna125

najlepsie je sa proste neprejedat, jest s rozumom a uvazenim. v takom pripade potom clovek nemusi riesit ako schudnut :)

matka88

no mne pomohlo, ked som s kamaratkou zacala chodit cvicit. nic ma tak nemotivuje ako ked ide so mnou, vidim, ze ona este vladze, ja uz som so silami na konci, ale prave to ma pohana dalej :-D

kbenikova

cvičiace pomôcky ako aj stroj mám z www.fitham.sk, cvičí sa mi lepšie a lahšie ako ked mam cvičiť len podľa nejakého plánu

kikusb

ja osobne nechudnem ale cvičím, kvôli sebe a životospráve, super je na domáce cvičenie aj stroj, ja som si kúpila minulý rok vo fitham rotoped

ELLYNKA

Tak ja som začala 14.04 2023
teraz mám -8kg k dnešnému dňu, môj ciel je ešte 10kg
Zmenila som stravu, všetko si vážim, chystám si vždy deň vopred, čo budem jesť, cvičím hiit cardio, a som v kalorickom deficite, minimálne 3 mesiace, jem zdravo a vyvážene, je to o príjme a výdaji, ak toto zvládneš mať disciplínu, tak to ide prirodzene, samozrejme nepridávam cukor ani oleje do ničoho, vždy si nájde alternatívu k tomu, čo by som si dala predtým, len zdravšiu s menej kcal.
A dokopy som už schudla za obdobie od 2014 roku 66kg ....

mariarobotn

hlavne neskoč na ťahy drastických diét, načitaj si doma, doma kludne aj začni cvičiť aj ja som tak začínala

zuzfed

na chudnutie je dôležitý pohyb, pri ňom spálite najviac, možností je teraz veľa, ja som začínala doma v spálni podľa videí

adkanov1

Sofi, určite si nerataj kalórie. Podľa mna je to strata času. Zameraj sa aby si jedla vyvážene. Takisto hlavne vela pohybu. Už ty musíš uznať čo ta baví najviac