Chudnutie

Príspevok v téme: Chudnutie
SofiaSofi

Ahojte poradíte mi ako schudnúť 14 kg za tri mesiace , mala som a aj mám psychické problémy a preto som dosť pribrala..myslíte že má význam počítať kalórie ? A koľko kalórií vlastne priať aby som tých 14 kg schudla? Momentálne mám 58 kg pri výške 157 CM a cítim sa veľmi zle takto

patrisienka

Morpheus snazila som sa tak hladat lenze je toho kvantum a teda vela veci neprehladnych, co mne vobec nevyhovovalo a myslim, ze je to fajn, ked mas niekde cvicenia aj vsetko pokope, nemyslis?

Morpheus

Za nič neplaťte zbytočne radšej trošku pogooglite a nájdete zdarma plány, cviky či čo jesť ... Ked to myslíte seriózne tak si nájdite dáky macro calculator kde si viete zadať svoje ciele a vypočíta vám koľko kalórii(tukov,bielkovin či sacharidov) máte denne prijať. Potom si stiahnite dáku aplikáciu typu kaloricketabulky a tam jednoducho sa dá zapísať čo denne ste jedli a koľko to ma kalorii. A cvičení na youtube je milión každí si vie nájsť čo mu bude vyhovovať. Tak nebudte lenivý :)

Lentilka4

Babyyy napisete aj mne? To si akoze zaplatim a potom co? Hned mozem zacat cvicit a hned dostanem aj ten jedalnicek? Ako sa to plati?

Marion25

Palinocka len rátaj s tým, že výsledky neprídu hneď, že to bude trvať nejakú chvíľku, že nebudeš si môcť fotku po urobiť po dvoch týždňoch alebo tak :P

norikka

Matriska ved ja v tom jedalnicku co mam tam mam normalne aj smoothie alebo proste take ovocne ranajky a to su sacharidy a tie proste pre energiu potrebujeme a najma rano cize ja si neviem predstavit preco by som to mala uplne vyhodit

sibierina

palinocka tak potom kludne pridaj fotky ako ti to ide alebo napis, co a ako ako to vnimas, lebo teda ja mam pocit, ze konecne som nasla to prave pre mna a celkom sa mi dari, ale samozrejme zaklad je aj v obchode nekupovat kadejake snacky ;)

palinocka

peterkova_klar presne ani ja by som za to tolko nedala preto som tak s malou dusickou cakala, ze kolko bude toto stat a bola som taka prekvapena strasne z toho. budete sa smiat ale od pondelka s tym zacinam :D :D tak dufam, ze budem vidiet vysledky ked budem makat

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.