Chudnutie

Príspevok v téme: Chudnutie
SofiaSofi

Ahojte poradíte mi ako schudnúť 14 kg za tri mesiace , mala som a aj mám psychické problémy a preto som dosť pribrala..myslíte že má význam počítať kalórie ? A koľko kalórií vlastne priať aby som tých 14 kg schudla? Momentálne mám 58 kg pri výške 157 CM a cítim sa veľmi zle takto

Morpheus

Za nič neplaťte zbytočne radšej trošku pogooglite a nájdete zdarma plány, cviky či čo jesť ... Ked to myslíte seriózne tak si nájdite dáky macro calculator kde si viete zadať svoje ciele a vypočíta vám koľko kalórii(tukov,bielkovin či sacharidov) máte denne prijať. Potom si stiahnite dáku aplikáciu typu kaloricketabulky a tam jednoducho sa dá zapísať čo denne ste jedli a koľko to ma kalorii. A cvičení na youtube je milión každí si vie nájsť čo mu bude vyhovovať. Tak nebudte lenivý :)

Lentilka4

Babyyy napisete aj mne? To si akoze zaplatim a potom co? Hned mozem zacat cvicit a hned dostanem aj ten jedalnicek? Ako sa to plati?

Marion25

Palinocka len rátaj s tým, že výsledky neprídu hneď, že to bude trvať nejakú chvíľku, že nebudeš si môcť fotku po urobiť po dvoch týždňoch alebo tak :P

norikka

Matriska ved ja v tom jedalnicku co mam tam mam normalne aj smoothie alebo proste take ovocne ranajky a to su sacharidy a tie proste pre energiu potrebujeme a najma rano cize ja si neviem predstavit preco by som to mala uplne vyhodit

sibierina

palinocka tak potom kludne pridaj fotky ako ti to ide alebo napis, co a ako ako to vnimas, lebo teda ja mam pocit, ze konecne som nasla to prave pre mna a celkom sa mi dari, ale samozrejme zaklad je aj v obchode nekupovat kadejake snacky ;)

palinocka

peterkova_klar presne ani ja by som za to tolko nedala preto som tak s malou dusickou cakala, ze kolko bude toto stat a bola som taka prekvapena strasne z toho. budete sa smiat ale od pondelka s tym zacinam :D :D tak dufam, ze budem vidiet vysledky ked budem makat

palinocka

jarunna tak to by aj mna teda asi porazilo. ved ked tam mali este zapisane aj to co on normalne jedava a bolo to hentak uplne na mieru robeny jedalnicek len pre neho tak by som cakala, ze sa ho budu pytat ci mu tam nieco z toho nevadi alebo tak. ja by som to asi hned reklamovala :D akoze co potom s takym jedlom ked to nezjes, naco je to potom dobre. a sam to za nieco zamienat to uz potom nebude mat podla mna taky efekt. a kolko ju to stalo?