Chudnutie

Príspevok v téme: Chudnutie
SofiaSofi

Ahojte poradíte mi ako schudnúť 14 kg za tri mesiace , mala som a aj mám psychické problémy a preto som dosť pribrala..myslíte že má význam počítať kalórie ? A koľko kalórií vlastne priať aby som tých 14 kg schudla? Momentálne mám 58 kg pri výške 157 CM a cítim sa veľmi zle takto

0mema

Ach no dobre tak ja to uz nebudem odkladat, vyhovarat sa. Od dnes idem na to! Ty to uz teraz ako dlho cvicis? Vidis uz nejake vysledky?

monchitta

ja som tiež kukala, že tak to by som asi nikdy nedala za to :D radšej si budem hľadať sama nejaké recepty a vymýšľať :D ale toto skúsim, som zvedavá aké s tam tie recepty a ako mi to pôjde. ste ma namotivovali

sibierina

monchitta toto myslis vazne?? to tolke peniaze? by som asi zosalela z takej ceny :D
0mema, tak ja nie som nejaky sportovy typ a v pohode, takze nepanikar, ked nebudes vladat si video stopnes, vydychnes a budes pokracovat, podstatne je odcvicit si to :)
miki25 pohyb je klucovy, ja uz rozmyslam, ze si kupim aj hodinky tie aby som aj krokomer mala, ze budem cvicit, ale zaroven si dam aj nejaky pocet krokov denne ktory budem splnat :D

jarunna

ked si pripravujes jedlo podla jedalnicka, co si pridala fotku, tak je to jedlo chutne? su tie recepty fajn? neni to bez chuti? lebo raz som bola na dieta, ze ryza a len prsia na vode a to z toho mi je na nic, len co si na to spomeniem :(

matriska

VIEROCKA514

Podobne som vahovo na tom a vobec nie som spokojna, na nervy som zo seba. Vzdy som v lete schudla a tento rok opak. A obavam sa, ze Vianoce budu pre mna este horsie. Preto musim teraz urobit nieco nech este za ten viacej jak mesiac nieco zhodim a potom sa mozem dojest :D :D :D

0mema

Je mi to jasne, ze to bude makacka, to aj musi byt ale niektore videa co su aj na youtube tam su take krkolomne cviky, ze by som sa skor asi zlamala ako schudla :D A dari sa ti dodrziavat ten jedalnicek? Nie si hladna?

vierocka514

Miki tak pri takejto váhe to chápem, že ti ide aj o váhu, ale keď má niekto jak ja, že 75 kg, tak ja váhu ako takú neriešim, ja sa chcem zmestiť do vecí čo mám doma :D
To je pre mňa podstatné :D

miki25

Super sibierina. Ja sa vážim každý deň, ale na základe skúsenosti by stačilo raz za týždeň. Dole s váhou som išiel až dnes na 102,6. To je taká tradícia, že menej kg mám v sobotu alebo nedeľu. Mne ide nateraz len o váhu. Na šatách zmenu je vidno... Do Vianoc by som sa chcel dostať pod 100 kg, ale neviem, či sa mi to podarí bez pohybu. Budem 10 dní len doma. Na druhej strane na internete dá sa zacvičiť aj zadarmo. Len keby sa chcelo cvičiť... Odporúčam slečny gymbeam cz na youtube, kde je veľmi veľa online cvičení, ktoré sa dajú pozrieť zo záznamu.

marianina

Prosím kočeny je problém, ak si dávam na raňajky niečo sladké? Lebo ja som sa aj snažila strániť sladkého, ale potom mám vlčie hlady a som strašne nervózna :(