Chudnutie

Príspevok v téme: Chudnutie
SofiaSofi

Ahojte poradíte mi ako schudnúť 14 kg za tri mesiace , mala som a aj mám psychické problémy a preto som dosť pribrala..myslíte že má význam počítať kalórie ? A koľko kalórií vlastne priať aby som tých 14 kg schudla? Momentálne mám 58 kg pri výške 157 CM a cítim sa veľmi zle takto

annah

*od nového roka som si zaplatila program z Instagymu a podľa neho som začala na sebe pracovať a síce viem, že to nie je ešte dlho, ale pre mňa už toto veľa znamená, že ma to baví, že som sa v tom našla, nemám problém si denne nájsť ten čas len pre seba a z toho sa nesmierne teším*

marianina

Leuscha nejde všetko hneď, aspoň teda nepoznám nikoho komu by to išlo za pár dní, ono minimálne mesiac treba sa držať aby nejaké výsledky si videla.
Asi je najlepšie cvičiť podľa niekoho, aby ťa to viedlo. Aby si mala predstavu ako postupovať a keď nebudeš vládať tak si to stopneš vydýchaš a ideš ďalej, veď hlavné je neprestať nemyslíš?

leuscha

asi máš pravdu, ja som dlho necvičila sú to roky a začala som veru zhurta, dala som si toho na seba priveľa a potom mám z toho zlý pocit že robím málo, asi by som mala zmeniť tú taktiku už mi to povedala aj kamoška že takto si môžem akurát tak ublížiť a to by som nerada. Skúsim teda spomaliť ale čo s náladou, ako si ju zlepšiť keď výsledky nevidím ani ja ani moja polovička :(

adellline

treba zacat pomaly, nasadit svoje tempo a pomaly zrychlovat potom to bude oki a budes v pohode stihat, treba zacat z lahka

leuscha

ja mam problém to udýchať, preto je mňa dosť demotivujúce. To že sa dopotím je v pohode ale ja neviem chytiť dych a to ma štve a neviem čo s tým preto mám radšej silové cvičenie alebo niečo kde sa dýcha pomaly ale plynulo

adellline

no ak chces schudnut tak tie skakacky su na to najlepsie, pri chudnuti musis co najviac zahriat telo a pritom zvysis aj svoju kondicku

kuzelnicka

Leuscha a čo by si chcela? Skákanie a takéto to je kardio, to je na chudnutie super, aj ja som niekoľko takých cvicení vo výzve absolvovala a je to dobré. Ale ak nie si na také tak môžeš vyskúšať napríklad intervalový tréning, ten je často o cvičení a telom, o výdrži alebo pilates a jogu ;)

addia

Leuscha len aká je kvalita tých voľne dostupných?
Kde máš istotu, že ozaj je ten program zostavený dobre, že to prinesie výsledky?

patrisienka

Morpheus snazila som sa tak hladat lenze je toho kvantum a teda vela veci neprehladnych, co mne vobec nevyhovovalo a myslim, ze je to fajn, ked mas niekde cvicenia aj vsetko pokope, nemyslis?