Chudnutie

Príspevok v téme: Chudnutie
SofiaSofi

Ahojte poradíte mi ako schudnúť 14 kg za tri mesiace , mala som a aj mám psychické problémy a preto som dosť pribrala..myslíte že má význam počítať kalórie ? A koľko kalórií vlastne priať aby som tých 14 kg schudla? Momentálne mám 58 kg pri výške 157 CM a cítim sa veľmi zle takto

Lupienok554

Chvíľu ma to bolelo čo povedala, ale som rada naozaj ma to nakoplo a kto by sa mohol hnevať na malé dieťa :) práve naopak vďaka jej úprimnosti dnes vyzerám dobre a konečne sa za mnbou otočí nejeden chlap tak že aj moje sebavedomie stúplo :) A na oplátku mojej neteri sa jej ešte viac venujem trebárs na bicykel a korčule chodíme spolu a keď chce aj si so mnou zacvičí, teraz skúšame acro jogu a veľmi ju to baví a mňa baví pohyb :)

vierocka514

Tatana je to tak, muža som chcela do chudnutia, do cvičenia namočiť, ale proste to keď z človeka nejde samé, že chce tak to nemá nejaký veľký význam.

annah

*posielam ti obrázok ako to vyzerá keď si program otvorím tam mám zoznam popísané tie cvičenia, videá ako postupne idú a ja si ich idem všetky rad za radom :) to normálne tam máš celé video a tréner cvičí s tebou, nie je to, že ti len oznamuje čo máš robiť a ty robíš, ale spolu ideš s videom*

olejina

lupienok zda sa to krute, ked si to takto prezijes a precita clovek, ale ked si uvedomis, tak toto su tie veci, ktore ta posuvaju vpred, ktore ti pomahaju dostat sa k tomu k comu vlastne potrebujes

duska223

adellline ked nebudes mat taketo veci doma tak nebudes mat ani chut to ti garantujem, mne to velmi pomohlo, ono ale nie je to len o strave je to aj o pohybe. ten nezatracuj :)

krtko7

hm. Annah ako fungujú tie cvičenia, čo si písala? To nejako zadáš mail a chodia ti tam videá alebo ako to je? Ešte by som chcela vedieť to, že či sú tam len nejako cviky ukázané alebo či normálne oni s tebou odcvičia celý tréning alebo ako? Lebo už kadejaké možnosti som počula, tak chcela by som vedieť o čom je toto.

adellline

jedalnicek je u mna problem doteraz, neviem co jest a ed sa poriadne nenajem tak to potom chcem zajest sladkym a aj stresove situacie riesim dost casto sladkym uz nie tak ako volakedy ale aj tak ma to stve

tatana1378

Lupienok zacat musime od seba, v sebe si dat veci do poriadku, tak podla mna cele chudnutie zacina.
Mne pomohlo, ked som zo zaciatku mala aj jedalnicek, ze som vedela ako zacat, kolko toho mozem zjest, ake kombinacie a to mi tak ten start celkom ulahcilo.

Lupienok554

Mňa motivovala moja neter. To čo povedala ma síce zabolelo, teta a ty si prečo neni taká chudá ako moja maminka :( ale na druhej strane ma to nakoplo sa začať o seba viac starať a mať sa rada aj tam to hrá dosť veľkú rolu. Začala som pravidelne cvičiť dokonca som si kúpila korčule a bicykel a zmenila som postoj sama k sebe a ide to začala som na jar a pekne vidím výsledky a z velkosti L som prešla na S/M čo je pre mňa veľmi veľký úspech :)

adellline

leuscha motivacia sa hlada niekedy tazko niekedy lahko, podstatne je ze vysledky vidis ty na ostatnych sa vykasli. Rozhodne ale spomal, aby si si nepotrhala svali alebo si inak ublizila, potom by si docvicila