Chudnutie

Príspevok v téme: Chudnutie
SofiaSofi

Ahojte poradíte mi ako schudnúť 14 kg za tri mesiace , mala som a aj mám psychické problémy a preto som dosť pribrala..myslíte že má význam počítať kalórie ? A koľko kalórií vlastne priať aby som tých 14 kg schudla? Momentálne mám 58 kg pri výške 157 CM a cítim sa veľmi zle takto

kajka294

skor je nerealne schudnut za pomocou nejakych pripravkov, ci tabletiek:) je to len cisto marketingovy tah, ludia, nenechajte sa nahovorit a nalakat. vyhodene peniaze. nic okrem pohybu a upravenia jedalnicka vam proste nepomoze.

ityug247

www.runelister.com

www.mortec.com

hikyou.jp

werkzeug-forum.net

www.garthcharityprojects.org

www.realestatedepot.com

www.swedespeed.com

volvoforums.com

forums.ipdusa.com

www.xc40forum.com

colabrating.com

www.ptats.co.id

www.battle-station.com

fitnesswinner.vforums.co.uk

japanfigs.com
vendors.mikolo.com

youthengedi.com

my.afcpe.org

www.realestatedepot.com

www.aazios.com

ashomy.com

speakeasygaming.org

peyezabe.com

creativecloudexpress.uservoice.com
N-i-recover-my-deleted-gmail-account-or-google-a

forum.scriptstore.xyz

joomlakave.com
a
news.soomaliforum.com

www.gameawards.no
interreg-euro-med.eu

www.ideasaurus.net

uppervote.com

forum.civilread.com

taigame.org

www.dominodate.com

paintball.lv

www.realestatedepot.com

waappitalk.com

www.iotappstory.com
forumsg.pl

homework-gitea.apps.shared-na4.na4.openshift.opentlc.com

oyaschool.com

www.telix.pl

www.alliance4ai.org

www.solveigmm.com

www.labplanet.net

mail.universointer.com

www.turbobuick.com

javascript-forum.de

creativecloudexpress.uservoice.com
www.wincert.net
forum.mai.exler.ru

www.tadalive.com
bentleyforum.nl
forum.alphacool.com
bentleyforum.nl smuttlewerk.de yuneecpilots.com valuesparenting.com ityug247.com theartsherpa.com forum.oceandatalab.com opensource.platon.org www.montenegro-canada.com butik.copiny.com forum.slugdisco.com

www.tai-ji.net
momstobe.majalahpama.my
www.yamahasynth.com www.efestivals.co.uk jetztzocken.com krofficialcommunity.wpcomstaging.com off-grid.net association.meteolor.fr americasblindtradesman.com rostovdr.ru rostovdr.ru www.parabot.org nottheandrewmarrshow.co.uk armchairjournal.com forum.societenumerique.gouv.fr elenberg.unoforum.pro www.feltet.dk
earthpeopletechnology.com forums.offroadtb.com

creaspace.ru
tachotv.de krofficialcommunity.wpcomstaging.com jetztzocken.com nextion.tech www.yamahasynth.com forum.creagames.com interreg-euro-med.eu ap-pro.ru www.runelister.com starscholars.org fighterroyale.com forum.amzgame.com wastedwarlocks.com legaljargons.com legaljargons.com
den.octo.fi www.snowdoniafarms.com www.pizzaacademy.net www.anitaobermeier.com 2kmtcentral.com plus.fmk.sk community.zipato.com onlinecourses.csicy.com www.fenarizade.com forum.zdravie.sk choxaydung.vn community.weddingwire.in communityofbabel.com forum.insteon.com izmirsehitgazider.com

Tyna_Mal

Zhodiť cvičením a úpravou stravy je beh na dlhú trať a nikdy sa nepodarí zhodiť nejako viac kíl. Ja som vždy zhodila jedno maximálne dve kilá a tie nebolo nikde vidieť. Preto som si kúpila Black Latte , a mám vďaka nemu už 10 kg dole, tak som spokojná :-) .

matriska

STEVINO_M

Skus si pozriet INSTAGYM, tam je aj program pre muzov, aj pre pary, ak by si chcel aj so zenou cvicit, tak to je fajn. A nepotrebujes ani nic specialne k cviceniu to je dobre, ze sa to bez problemov da z pohodlia domova, ze zaklad je podlozka ;)

petrina

Ahojte, ja mam iny problem, da sa cvicenim aj nabrat? lebo mam dost silnu podvahu a chcela by som pribrat, len mi prosim neradte sa prejedat lebo to nechcem chcem pribrat zdravo nie sa prejest k obezite :)

stevino_m

chcel by som sa opytat ci to cvicenie o ktorom sa tu bavite je vhodne skor pre zeny alebo si tam najdu svoje aj chlapi? Fitko je zatvorene a ja sa neviem dom rozhybat a moj trener off neriesi ziadne online videa ani nic

Chéri

Lisa toto sú vyhodené peniaze z môjho pohľadu, len to zbytočne zaťažuje žalúdok, pečeň a vlastne telo celkovo. A čakať kým to prinesie nejaký výsledok je podľa mňa dosť utópia :(

Lupienok554

Baby len nejedyte tie tabletky, žiadne tabletky na chudnutie sa nevzrovnajú pohybu + sa v 99% dostaví jojo efekt a nie je to ani bezpečné. Treba chudnúť aktívne, pohybom nie pilulkami!

adellline

ten instagym nevyzera zle, tam by som si vedela najst nieco pre seba co by ma bavilo veru, vyzera to ze je tam kazdy typ cvicenia