Spánok

radoslavka

sammy ale je zaujimave ze vyzivovy doplnok a takto dokaze pomoct. clovek by si myslel, ze by to mali byt prave lieky :) mna by zaujimalo, ci citit postupom casu este aj nejake ine benefity alebo ucinky? :)

Sammy

Radoslavka ha ha, tak to je asi viac ludi netrpezlivych, ale tak na co by ti to potom bolo dobre, keby si si aj nejake davky navysovala? Lepsie je ked sama budes postupne sledovat, ako sa citis :)

radoslavka

no tak podla toho co pisete, asi je pravda, ze kazdy clovek nech si to sam vyskusa, po akej dobe citit ucinky :) len som to chcela vediet, lebo nie zakazdym byvam trpezliva a presne hned chcem aby vsetko ucinkovalo :D

ketlenka

suhlasim, treba byt trpezlivy hlavne a necakat zazraky na pockanie ako sa hovori, ak ma clovek dlhodobo problem so spankom, a zacne ho riesit, je jasne, ze vysledky sa budu dostavovat postupne.

Sammy

Radoslavka myslim, ze to by si mala najlepsie, keby si si to sama odpozorovala :) Lebo kazdemu inak zaberaju lieky alebo teda doplnky, myslim co sa tyka nejakeho casoveho rozpatia.

dudinka57

Radoslavka tak tiez by som tvrdila, asi ako pri vsetkom, ze tomu treba dat cas, lebo si myslim, ze nic sa neda hned okamzite :) Treba doplnky brat pravidelne aby si videla a citila ucinok :)

keity

Radoslavka tak toto si myslim, ze je velmi individualne. Asi by som povedala, ze to zalezi aj od toho ako velmi byvas nevyspata a s tym spankom mas problem. Ale tak predpokladam, aj tuto co som si vsimla, ze pisali, ze po par tyzdnoch uz citili zlepsenie.

radoslavka

ale to ked je vyzivovy doplnok to asi nezabera hned ci? po akej dobe by som vedela odpozorovat nejaky ten pozitivny ucinok?

Sammy

Nemyslim si, ze by to malo byt vyslovene tak, ze by sa ti hned vratilo to, keby mas problem zaspat. Ale ako rozmyslam ze pre porovnanie to mozno nie je zle, keby si videla, ze ako sa ti spavalo ked si ho uzivala a naopak ked si prestala ci?

zuzimulka

tak ale myslite, ze je to take, ze ok prirodna baza, vyzivovy doplnok nie liek, ale keby ho napriklad na chvilku prestanem uzivat tak sa tie problemy vratia?