Spánok

petra_peta

Erich360 súhlasím, a niekedy sa deje aj pravý opak, že aj keď to riešia a niečo užívajú tak si navyšujú dávky s myšlienkou, že to bude ešte lepšie. No nechápem na čo, keď máš raz určenú dennú dávku. No ale tiež som brala doplnok o ktorom je tu reč, a mne pomohol :) Ale tak hlavne nech si každý sám za seba povie ako a čo ide riešiť :)

erich360

Zvlastne, kolki ludia to nechaju tak a neriesia to. Chapem, ze niekedy sa clovek budi nevyspaty, a neznamena to hned problem, ale ako pokial sa to opakuje uz dlhsi cas, nie je na skodu to riesit. Preto suhlasim s llnzzda uzivat tento doplnok a myslim, ze casom sa problem so spankom upravi.

Yvonne

Tiež som veky trpela nespavosťou... bol to veľmi dlhý boj, vyskúšala som naozaj všetko! Potom mi môj priateľ odporučil CBD. Spočiatku som bol skeptická, pretože stále veľa počúvate o marihuane ako droge a nebezpečenstve. Bola som však naozaj zúfala a musel som so svojimi problémami niečo urobiť. Tak som si kúpila CBD olej od Cannapio: www.cannapio.sk a naozaj mi to veľmi pomohlo! A čo je najdôležitejšie: bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Na druhý deň sa cítite úplne normálne, na rozdiel od liekov na spanie atď.

llnzzda

@dudinka57 nie, nekombinujem to s ničím :) len toto si dávam. akože veď mne je jasné, že nie každý tomu venuje pozornosť, alebo že to vníma ako problém. teraz má veľmi veľa ľudí so spánkom problém, takže to nie je ako keby nič nezvyčajné.

Edisia

Tak moja nevyspatosť, to sme hádam už aj kamošky. Časom som si asi nejako zvykla, že sa budím nevyspatá a unavená ale vtedy alebo teda potom nasadím kávu. Závidím ľuďom kvalitný neprerušovaný spánok :)

nurse87

podla mna nie si sama, koho ovplyvnuje aj faza mesiaca :) len to neviem ci sa da nejako zmenit to je asi take tvoje nastavenie by som povedala. ci ty by si to ako chcela riesit?

kikca1988

Akoze tak vam poviem, ze tento spln mi dal riadne zabrat. Nevyspata som. Aj na vas tak posobi nejaka faza mesiaca? Neda sa to nejako ovplyvnit?

dudinka57

Llnzzda tak vies, ono asi aj nie kazdemu hned napadne, ze je to problem. Niekedy to clovek len berie tak, ze ako hold nevyspal, nevyspala som sa dobre, dalsiu noc sa mozno vyspim lepsie :) A ty to kombinujes aj s niecim inym?

llnzzda

no tak niekomu to môže prekážať už po týždni, inému po mesiaci a ďalšiemu aj pol roka nič :) otázka je, aké je to pre teba. či už sa cítiš veľmi vyčerpaná, alebo chceš ešte bojovať. napríklad pre mňa bolo dôležité sa dobre vyspať, takže som to riešila a doktor mi poradil revitanerv. takže je na tebe, kedy sa rozhodneš ten tvoj deficit nejako riešiť :)

nurse87

tak asi je to aj podla toho, ako velmi ta to uz vycerpava, niektori ludia su zvyknuti na nedostatok spanku a nejako to neriesia. ty uz ale pocitujes, ze to moze byt problem?