Spánok

keity

Zuzimulka a teda ja pocitujes nejaky rozdiel co sa tyka ja neviem ci uz dlzky alebo kvality samotneho spanku? :) Ci to treba asi aj dlhsie uzivat pravidelne aby sa dostavil vysledok vsak?

zuzimulka

dudinka57 tak mozno to niekomu pomaha, i ked je pravda ze aj mna by cvicenie viac nabudilo :D vies co, ved ja mam rovnaky problem ale tak poradili mi toto, a zacala som ho uzivat :) zemlicka32 tak to ja uz davno viem, ze mne taketo veci ale ze absolutne :) jednak to ani tak necitim a uz aj keby to bolo velmi parfumovane, to by mi vadilo.

zemlicka32

Tak neviem ako vy, ale tým že už býva aj skoršie svetlo, veľmi zle spávam. Zobudím sa skoro a už som hore, neviem či si poviem že sa mi viac už neoplatí spať alebo čo :D Dokonca mi mamina dala taký levanduľový vankúšik, že to si mam dať pri hlavu, no veru nezabralo to :D

dudinka57

kikca1988 to som tusim aj ja niekde zachytila :D blbost co? :) a vlastne okrem toho cvicenia si skusala aj nieco co by ti mohlo pomoct na lepsi spanok? :) neviem ci som zachytila :)

kikca1988

Ketlenka inak to je pravda, tiez to tak mam ze uz fakt ked viem ze vtedy idem spat tak sa snazim nerobit nic take co by ma prebralo :D Dokonca som niekde citala ze cvicit pred spanim pomaha, no to teda dopadlo :D

ketlenka

sammy tak ono mozno netreba az tak velmi premyslat, lebo to si viem predstavit, ze to v hlavne stale srotuje a presne potom sa clovek nevyspi. erich360 suhlasim s tebou, a ako dlho ho uz uzivas? :) inak si myslim ze clovek ked ma nejake zauzivane kroky, ktore robi pred spanim tak telo si na to zvykne postupom casu, co je ok :) tiez som sa tak naucila, ze aspon hodinu pred spanim uz sa davat tak do kludu a podobne :)

blogergoods

www.blogergoods.com
he then shot a very last-spherical 76 on the carmel, ind., path on wednesday to finish in a tie for 2nd with a 4-over 220, 4returned of winner john marshall butler.i played super,” daly ii advised the indianapolis megastar. “itd had been cool to win, however i still have time. just a couple horrific 3-putts each days, however apart from that i played incredible.

Mario1222

Dobrý deň, prosím vás je pravda, že kofeín obsiahnutý v horkej čokoláde môže narušiť spánok ? Alebo sú to len fámy ?

erich360

Zuzimulka nemoze to byt napriklad aj tym ak teda pijes kavu, ze si si ju dala neskoro poobede? Uz aj take nieco som pocul. Mne pomohol revitanerv. Ale chapem, toto prerusovanie spanie je asi to najhorsie co moze byt, lebo clovek je viac rozbity pocas dna, ked to tak napisem.

Sammy

Je to pravda, ale nie len ze aktualnu situacia ale vsetko si zoberte ze zvysovanie cien, to fakt vplyva na vsetko a potom clovek aby prepocitaval vo vsetko mu vyda aby nakupil, hroza. A potom ze vyspi sa v klude :D