Spánok

klaksima

tiez som pozerala ako puk, ked mi o nom hovorili v lekarni, ze co obsahuje :) mne dokonca okrem problemu so spankom pomohol aj pri bolestiach s chrbticou. lebo ja nemozem mat len jeden problem, ale hned dva a viac aby mi luto nebolo :)

romanusaa

tak asi hlavne vitaminy, napriklad Becko aj Ecko :) to je super lebo tie ludom chybaju. napriklad ked som bola davnejsie na vysetreni, mi vraveli nech zacnem nieco z toho doplnat lebo mi to chyba :) celkom zaujimave, ze to by clovek ani nebol povedal. a co viem tak dolezitou zlozkou v nom je kyselina alfa lipoova :) tu nema len tak hocijaky doplnok.

kikca1988

Tak nemyslela som zrovna, ze lieky, ale vies niektorym pomaha ked si citaju knihu, alebo ze zaspavaju pri telke a taketo ine metody :) Ano presne, ja mam tiez tento problem. Zaujimalo by ma co take povedzme vynimocne obsahuje :)

martinaZV

Tak mne o tom znami hovorili, ze ci som take neskusala a s tym som potom isla do lekarne, ze ci teda take je, a ci by mi to na moj problem pomohlo. Neskusala som veru nic take ine, lebo nerada do seba tlacim vela liekov alebo doplnkov, ako jasne pokial je to potrebne aj pre telo, ze mi to chyba tak nemam problem :) A co ty mas tiez problem so spankom?

kikca1988

A ty si isla do lekarne s tym ze nech ti nieco skusia dat, alebo ti to aj nejaki znami poradili? Reku ci si pred tym skusala aj nieco ine :) Ale teda verim, ze clovek uz v istom bode aj prestane dufat, ze sa dobre vyspi :)

martinaZV

Problemy so spankom ma viac ludi ako som si myslela :) Nie je to veru sranda, ked sa clovek nevie niekolko noci vyspat, tiez som to napriklad uz od nejakeho toho "piatku" prestala pocitat. Ked sa to uz nedalo vydrzat nechala som si aj ja poradit. Nechcela som siahnut hned po liekoch a tak mi v lekarni poradili Revitanerv Strong. To je asi prvy doplnok, ktory uzivam ze poctivo, aby som cim skor videla vysledky, resp. aby som ich pocitila hlavne ked sa rano zobudim vyspata :)

zampana

no jasne, ze aj vyzivovy doplnok je na to :) to je pre takych ludi, ako si aj ty napisala, ktori nechcu siahnut hned po liekoch :) a ty uz mas dlhodobejsie so spankom problem?

kikca1988

Hej presne tak to je ako si napisala :) Vyzivovy doplnok, ktory pomoze na spanok? Myslela som, ze na to su len lieky :)

zampana

@kikca1988 ale to ja poznam, ze ked ti nieco je, tak na jednu stranu si povies, ze aha toto by som vyskusala a vzapati si povies, ze radsej nie :) taky zvlastny pocit zufalstva alebo co :) tak lieky hned uzivat netreba, skor vyzivove doplnky. nad takymi si neuvazovala?

kikca1988

Ale ved asi nie, to som chcela len tak odlahcit :) A myslim, ze nie som zrovna ten typ cloveka, ktory by sa dokazal pri meditacii sustredit, takze aj toto som sama sebe uz odoprela :) Ale nechcem uzivat hned nejake lieky.

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.