Spánok

bambi369

tiez som mala problemy zaspat, na chvilu mi zaberal melatonin ale ten potom uplne prestal, teraz beriem cbcko a pohoda, davam si ho s malymi prestavkami a zabera kupujem si 20 percentne u vitariana pod jazyk co sa dava

zemlicka32

prosim vas, aj vam sa stava, ze sa casto v noci budite a uz neviete zaspat? ked sa mi to uz konecne podari, tak to moze byt okolo 2-3 rano. len bezradne hladim cele hodiny do stropu. v poslednej dobe sa mi to stava casto, potom som samozrejme cely den nervozna a nevyspata. uz neviem, co s tym.

Sammy

Tak to sme na tom rovnako. Man tiez trapi teraz mnoho veci, ktore zial oplvyvnit neviem a to ma teda frustruje velmi. Tazko sa mi s tym vyrovnava, no nastastie existuju doplnky pre lepsie spanok

tanickam14

No tak to mas teda pravdu a ja teda viem o com hovorim. Tiez som taky typ cloveka, ktoremu sa vsetky problemy prenesu do spanku, ktory potom nie je bohvie aky a bez kvalitneho spanku sa moc dobre teda fungovat neda

Sammy

Bohuzial v tomto mas pravdu. No pozrime sa v akej dobe zijeme. Kazdy den nejaka zla sprava, zdrazovanie, neistota, to vsetko tak nejak podvedome vplyva mozno na kvalitu spanku niektorych ludi

machiia

v poslednej dobe ma ale ze mnoho ludi problemy spojenych so zlmy spankom. bude sa proste casto v noci budia, alebo vstanu unaveny. neviem ci je to tou neistou dobou sposobenou alebo cim vlastne

radoslavka

Som rada, ze to tu niekto vidi tak ako ja. Ono kazdy lieka doplnok proste potrebuje svoj cas, na to aby nastali tie najlepsie ucinky. A ked sa ma jednat o takyto doplnok, tak pravidelnost a dlhodobe uzivanie su podla mna zakladom

pisticka

nooo tak nejak si myslim aj ja. ako nevravim, vysledky a teda zlepsenia sa mozu ukazat aj skor ale v plnej sile, si tiez myslim, ze ten mesiac je taky idealny

radoslavka

Podla mna si pri takychto doplnkoch treba prejst apson mesacnou kurou, kedze po par dnoch fakt pri nicom nemozes cakat zazraky. Ako ulavit sa ti moze, ale tak kazdy potrebuje asi, aby ten ucinok trval co najdlhsie

pisticka

mna by zaujimalo, ako dlho nieco uzivate, teda cakate, ci to zaberie alebo nie. lebo ved asi nie kazdemu vsetko zaberie tak ako by malo, kazde telo je ine