Spánok

Sammy

zemlicka32 s odstupom casu by ma zaujimalo, ci si si ho aj kupila a skusila ho teda uzivat. Ono zakazdym ale treba mysliet tak, ze ti dana vec pomoze

dudinka57

fuu to teda neviem, no ja osobne si davam zalezat na tom, ake lieky uzivam a snazim sa teda vyhybat takym, ktore sposobuju takuto zavislost, lebo clovek vyriesi potom svoj problem len polovicato

Mario1222

Dobrý deň, prosím vás je pravda že Mirzaten, ktorý sa vo veľkom predpisuje pri poruchách spánku, je aj pri dlhodobom užívaní v minimálnej dávke nenávykový ? Alebo je tam isté riziko intolerancie ? A ako je to s jeho kombináciou s inými liekmi ? Vytvára spolu s inými liekmi nejaké kontraindikácie ?

zemlicka32

Sihkira len neviem, myslis ze by to zafungovalo aj na mna? Ked v tomto som taka narocna ze hned chcem aby mi vsetko zabralo takze :D

Sammy

Slavicka no to nie je dobre veru a ked ti taketo akoze domace recepty nefunguju skus nieco ine. Mne napriklad poradili, tiez na takyto problemy spanok revitanerv :) Pri pravidelnom uzivani je to lepsie ale samozrejme to chce cas, ako asi vsetko :) Ci uz sa ti to polepsilo?

sihkira

zemlicka32 tak moze toho byt viac, clovek ale asi najviac zabuda pripisovat tento problem napriklad stresu vies ako. ale zuzimulka tu nizsie spominala ten doplnok, co uziva :) tiez ma to zaujalo, reku taketo nieco s jednoduchym uzivanim moze byt fajn na vyskusanie :)

zemlicka32

Zuzimulka hej to je pravda, akurát som to aj drahému vravela že sa mi zle spalo aj kvôli tomu že mi bolo teplo. A to si myslím, že je jedno, či má človek aj tenší paplón alebo čo.

zuzimulka

zemlicka32 aha hej jasne, ale vies co podla mna to je uz celkovo tak na ludi v poslednej dobe vela aj to co sa deje "vonku" a mozno aj tymito horucavami ze sa tazsie spi. aj si teda uz skusala nieco co by ti mohlo pomoct? :)

slavicka

sammy ako pises, ako clovek to den dva zvladne si povies dospis a dospis a ked furt nic tak to uz je cele zle. vies co iba take tie aj mi mamina poradila, ze teple mlieko, alebo taky levandulovy vankusik, ale kdeze D:

Sammy

Slavicka tak to je zle to verim, ze ked to trva dlhsie, okrem toho ze si nevyspata tak mozno aj menej sustredena nervozna atd co? A aj si nieco skusila na to? Nejake ja neviem "domace recepty" ?