KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA

Príspevok v téme: KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA
sunnyball13

...chcel by som sa opýtať, aké znamenie môže vidieť človek z duchovného hľadiska v takejto veci....moja mama má od svojich 25 rokov psych.problémy.....lekári jej dali jej chorobe rôzne nálepky...mama sa pokúšala už viac krát zomrieť...najskôr keď mala 30r skočila hlavou do studne...povedala že je niečo vyhodilo hore a nedovolilo sa jej utopiť....cca 45r išla do lesa a chcela sa obesiť....aj si zaviazala okolo krku ale , povedala že sa jej to nedalo, že sa jej to rozviazalo....59r zjedla cca 70 tabliet leponexu večer, otec ju našiel ráno...už vyzerla kadejako, ale urobili jej výplach a zachránili ju....niečo sa pri tom ale nepodarilo....a o cca 2 týždne...mala masívne krvácanie do brucha , že je praskol vred pri dvanástorníku, následný problém s Pankrácom.....lekár povedal pripravte sa na najhoršie....bol dať aj kňaz záverečné pomazanie...už fakt vyzeralo, že zomrie, prekonala to....mesiac nevedela rozprávať, 3 mesiace chodiť....v 60r keď prišla domov...po čase sa pokúsila vyskočiť z okna...bola na rímse cca 0.5h...nik nebol doma...prišli policajti...a dáko ju prehovorili....teraz má 62 r...je v dome sociálnych služieb....je trochu lepšie, aj keď ona vidí všetko negatívne a praje si len smrť....vydrží sa prechádzať cca hodinu von...čo myslíte?...čo ju akoby drží na tomto svete?...vyzerá akoby mala ešte niečo urobiť, vykonať.....

Preteba

sunnyball3, ako sa hovorí, topiaci sa aj slamky chytá, veľmi dobre zváž, koho žiadaš o pomoc. Človeka najlepšie pozná Boh, je to jeho stvorenie a preto len On jediný vie, čo je pre človeka dobré a ako ho oslobodiť od duševných i fyzických ťažkostí. On vie, prečo je Tvoja mamička v takom stave, v akom je, aj to ako sa z toho dostať.

hartak

da sa pomoct, aspon ciastocne sa jej ulavi...trva to už velmi dlho,potrebujem zvolenie ,staci tvoje,ale uprimne,..žiadnu hru,precitim,pomožem....su tam tem.duše a energie,pozor žiadna hra...

sunnyball13

...zebraa prepáč za kého dôvodu mi odporúčaš kontaktovať toho modrého anjela?...kukol som si stránku a nezdá sa mi to, že by v tomto vedeli pomôcť...