Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA

Príspevok v téme: KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA
sunnyball13

...chcel by som sa opýtať, aké znamenie môže vidieť človek z duchovného hľadiska v takejto veci....moja mama má od svojich 25 rokov psych.problémy.....lekári jej dali jej chorobe rôzne nálepky...mama sa pokúšala už viac krát zomrieť...najskôr keď mala 30r skočila hlavou do studne...povedala že je niečo vyhodilo hore a nedovolilo sa jej utopiť....cca 45r išla do lesa a chcela sa obesiť....aj si zaviazala okolo krku ale , povedala že sa jej to nedalo, že sa jej to rozviazalo....59r zjedla cca 70 tabliet leponexu večer, otec ju našiel ráno...už vyzerla kadejako, ale urobili jej výplach a zachránili ju....niečo sa pri tom ale nepodarilo....a o cca 2 týždne...mala masívne krvácanie do brucha , že je praskol vred pri dvanástorníku, následný problém s Pankrácom.....lekár povedal pripravte sa na najhoršie....bol dať aj kňaz záverečné pomazanie...už fakt vyzeralo, že zomrie, prekonala to....mesiac nevedela rozprávať, 3 mesiace chodiť....v 60r keď prišla domov...po čase sa pokúsila vyskočiť z okna...bola na rímse cca 0.5h...nik nebol doma...prišli policajti...a dáko ju prehovorili....teraz má 62 r...je v dome sociálnych služieb....je trochu lepšie, aj keď ona vidí všetko negatívne a praje si len smrť....vydrží sa prechádzať cca hodinu von...čo myslíte?...čo ju akoby drží na tomto svete?...vyzerá akoby mala ešte niečo urobiť, vykonať.....

Medea7

Meridián týmto Ta chcem ešte pozdraviť, za priať Ti do života všetko dobre a nech sa Ti darí. Vies pekne vysvetľovať veci. Potom niekedy sa ešte ozvem.

Meridian

Madea7
Nájdi si na youtube
Slobodný vysielač SKUTOČNÉ PRÍČINY CHORÔB
Trvá to síce cca 3-hodiny ,ale daj tomu šancu...
Je to veľmi veľmi dobré na pochopenie .
Prečo sme chorý ....samozrejme je množstvo literatury Nemoc jako cesta alebo Holdy Klárková Revoluce léčení všech chorob,Ben Johnson a Alexander .....Cók léčebný kód.....Osobne som podrobne nezaoberal ani jednu z týchto kníh,ale pointa je rovnaká .Láska Duch,myseľ ,telo
Myslím že som ti to už min.jeden krát písal ! O Skutočnej príčine všetkých chorôb.....na youtube

Medea7

Meridián ja som sa k Bohu vrátila. Teda ho uctievam. Lenze môj problém je tak znicujuci a vyčerpáva ma to. Beriem lieky snažím sa z toho dostať. Viem ze ako zdravá som sa nikdy nezamyslala nad životom a ľuďmi. Všetko bolo také normálne. No je to už len na Bohu co ma so mnou v plane. Ale ďakujem Ti ze mi pomáhas si dobrý chalan.

Meridian

Prídavok
Trpezlivosť je niečo čo sa ludia musia naučiť aby prekonali čas a hmotu.
Náš hmotný svet sa skladá z
Priestoru kte je obsiahnutá hmota
Času kde je kontinua hmoty po ktorej sa hmota vyvíja
Trpezlivosti ktorâ má za úloho prekonať čas a hmotu!!!
Trpezlivosť je čakanie znášanie utrpenia za úcelom prekonania oboch času a priestoru(hmoty)
Mnohokrát keď sa snažíme byť trpezlivý ľahšie sa darî sa nám to ľahšie ,keď nepozerâme na hodinky alebo keď chceme trpezlovo niečo vydržať ignorujeme hmotu nejakú bolesť alebo nedostatok niečoho materiálneho.
Takže záver učíme sa trpezlivostou prekonať čas a hmotu ,ktorá je v priestore..
TRPEZLIVOSŤ POCHÁDZA Z POKOJA
KTO JE POKOJNÝ JE AJ TRPEZLIVÝ A NAOPAK
trpezlivosť je duchovná vlastnosť
Kto nie je netrpezlivý vzďaluje sa cieľu.

Meridian

Madea7 toto je odpoveď pre teba.
Nieje to niečo čo viem v živote robiť.Taktiež to nehlásam ,lebo by som sa hral na niečo čo niesom.Tak to ber len ako sprostredkovanie...........
Učenie ježiša krista sa dá zhnúť vedľa lásky do dvoch najdôležitejších vecí (slov)
POKORA A. POKÁNIE
Tak sa vlastne zmazáva karma
Je to vec prežitku obrátenia cesta pokory a trpezlivosti.Pokora má hneď niekoľko významov pokora voči blížnym a pokora voči bohu duchu svätému.Pokora voči blížnym sa zamieňa za poslušnosť ,ale to nieje pokora v pravom zmysle.Ježiš hovorí v zmysle: ponížite mňa nič sa nestane ,ale urazíte boha za to je trest...Pokora v pravom zmysle znamená uposlechnutie hlasu božieho .Čiže nie len vypočutie ako by bolo slovensky ,ale aj riadenie sa hlasom božím.Nepoznám ekvivalent slovenský na slovo "uposlechnutí"hlasu duše lebo duša je súčastou ducha božieho.Ježiš sa pokoril keď umýval nohy učeníkom pred duchom ,ktorý bol v človeku dokázal sa znížiť na úroveň najnižších nehanbil sa prijať mrzáka či bezbožníka .Kristus hlásal MILUJ BLÍŽNEHO SVOJO AKO SEBA SAMÉHO...
Ale kristus sám išiel ešte ďalej ,lebo on postavil blížneho ešte vyššie ako seba !!!!!!!!!!!!
Postavil blížneho vyššie ako seba .Toto je cesta ako sa zbaviť karmy...Začina to prežitím lútosti a pokračuje pokorou a trpezlivosťou.
Takto som to dostal.....

Meridian

Bohatier
Ano Cayse si rozdelil bibliu do 365 dní tak aby ju za rok prečítal .Ježiš bol jeho vzor a niekoľko krât sa s ním rozprával.........haloó ...niektorý omdleli !
Nie z toho že by to bola pravda,ale že čo to henten napísal apage satanas.....
No pokračujem tý čo odpadli už aj tak nečítajú...
Cayse nazýval ježiša majster aj preto že bol vychovaný ako kresťan židovského pôvodu a bol hlboko veriaci ešte skôra ako po chorobe štítnej žľazi začal mať vízie.
Dlho nevedel prijať nâuku o reinkarnácii z tohoto dôvodu....
Teraz pozor....! Ano mnoho ludi vie čítať aj v stave bdelom kedy si prítomný v tomto svete.....
Ale tam kde chodil cayse sa dâ len keď si mimo tela nebudem to podrobnejsie popisovať samozrejme porovnâvanie cayseho z hocikým j nieje na mieste.Mimochodom je mnoho ľudí %o vidia všeličo dokonca schizofrenia je stav medzi dvomi svetmi presnejšie medzi týmto a inými dimenziami ,ale medicína to vníma a "lieči " po svojom tak ako mnoho iných vecí napr epiepsia nieje ochorenie v hlave ale zablokovaním medzi 3-a4 stavcom väčșinou po úraze ,ale to je už na inú tému.....

Bohatier

Meridian, ""pisat si sam so sebou"" Neboj zvyknes si :P :)) Som si konecne prelistoval par stranok z Cayceho knihy (a uz mam z neho pocit ze prilis lipne na Bibliji) a tak teraz tajne dufam ze ho to na dalsich strankach trosku omrzi. :)) Ma teraz k nemu v kontexte napadol jeden chlapik narodeny myslim v Polsku niekedy koncom 19 steho storocia (v podstate zili obaja v rovnakej casovej ose). On ale dokazal vidiet buducnost v bdelom stave (smutne veru je ze tak vyspela mysel skonci nakoniec v cirkuse). :)) Obcas premyslam ze ci je toto vsetko "dar z temnoty" (lebo predsa vo svatej knihe stoji ze sa ma veriaci takymto ludom oblukom vyhnut). :P On si udajne ale nevedel najst k sebe vhodnu partnerku (kedze videl do mysli ludi) ale vraj nakoniec taku nasiel! (S krasnou myslou. Toto je skor zmysel k tej temnote). Co ma ale na nom zaujalo tak dokazal (bez velkej namahy) tak povediac ovladat mysel vacsej skupiny ludi (v Egypte to niekto opisoval ze ake je jednoduche ovladat mysle zvieratiek) a tak je az zarazajuce ze sme pre niekoho takto vysoko. :)) A toto vsetko dokozal niekto (koho nikto neviedol) ktovie co by dokazal ak by mal ucitela.:))

Medea7

Vieš čo má zaujíma z tých duchovných otázok, že prečo sú tu ľudia, ktorí si užívajú a ľudia trpiaci, že ako čím je to spôsobené? Lebo vieš ja mam taky iný svet a iný pohľad na veci a tomuto by som chcela rozumieť.

Medea7

Dobre Meridián napíš teším sa. Lebo ja som to povedala aj Bohu že je to tu ťažké. Ze jednoducho my máme tela, telo potrebuje uspokojenie teda jest, piit atď. A furt je tu akýsi večný boj s niečím. Toto zdolať, hento zdolať tomu odolať, k tomu správať tak k tomu tak. Ale napíš som zvedavá.