KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA

Príspevok v téme: KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA
sunnyball13

...chcel by som sa opýtať, aké znamenie môže vidieť človek z duchovného hľadiska v takejto veci....moja mama má od svojich 25 rokov psych.problémy.....lekári jej dali jej chorobe rôzne nálepky...mama sa pokúšala už viac krát zomrieť...najskôr keď mala 30r skočila hlavou do studne...povedala že je niečo vyhodilo hore a nedovolilo sa jej utopiť....cca 45r išla do lesa a chcela sa obesiť....aj si zaviazala okolo krku ale , povedala že sa jej to nedalo, že sa jej to rozviazalo....59r zjedla cca 70 tabliet leponexu večer, otec ju našiel ráno...už vyzerla kadejako, ale urobili jej výplach a zachránili ju....niečo sa pri tom ale nepodarilo....a o cca 2 týždne...mala masívne krvácanie do brucha , že je praskol vred pri dvanástorníku, následný problém s Pankrácom.....lekár povedal pripravte sa na najhoršie....bol dať aj kňaz záverečné pomazanie...už fakt vyzeralo, že zomrie, prekonala to....mesiac nevedela rozprávať, 3 mesiace chodiť....v 60r keď prišla domov...po čase sa pokúsila vyskočiť z okna...bola na rímse cca 0.5h...nik nebol doma...prišli policajti...a dáko ju prehovorili....teraz má 62 r...je v dome sociálnych služieb....je trochu lepšie, aj keď ona vidí všetko negatívne a praje si len smrť....vydrží sa prechádzať cca hodinu von...čo myslíte?...čo ju akoby drží na tomto svete?...vyzerá akoby mala ešte niečo urobiť, vykonať.....

Omen

Bohatier, Meridián,
nezabudla som na vás, ale, žiaľ, svoj sľub v tejto téme sa mi nepodarí splniť. Bolo pre mňa potešením viesť s vami rozhovor. Dávajte na seba pozor, majte sa krásne a všetko dobré! : )

sunnyball13

...vďaka za slová Zuzana......to, že nás niečo ochraňuje je pravda...vidím to často aj na deťoch s ktorými pracujem...keby ich nič neochraňovalo mali by 50x viac úrazov ako mávajú.....tvoje slová sú dobré na zamyslenie....s tým, že vnútro duše vie vyliečiť len boh sa dá súhlasiť...ja zatiaľ nepociťujem , že by som mal svoj život zasvätiť bohu ak to myslíš tak, že chodiť do kostola alebo sa stať kňazom...vďačnosť k bohu alebo k niečomu hore pociťujem...cítim že nad nami niečo bdie a pomáha.....a modlitby nepociťujem že by som mal vravieť také z knižky, ...skôr také za čo som vďačný a priať viac aj druhým....celkovo pár krát som to pocítil...že takú lásku ku všetkému ale nie často...rád by som to častejšie cítil...také otvorenie srdca......keď niekto zomrie alebo sa stane tragédia tak sa srdce otvoria, ale potom zase postupne ako keby pritvrdnú....stále akoby treba rozdávať lásku, alebo sa o to pokúšať...

Medea

Tomaas to máš super, ani si s tým nezačína, mňa okolností prinútili, inak som k tomu neeinklinovala. Už to tak robím, ak Boh dá tak sa možno z toho dostanem. Si milý ďakujem.

Tomaas 12345

Medea :

Nefajčím, ale z vlastnej skúsenosti viem že akákoľvek závislosť na niečom sa najlepšie zbavuje postupným pomalým vysadzanim.

Nájdi si nejaké koníčky nech vyplnia tvoj čas a nech nemáš čas na fajčenie cigariet. Zopár krát si ešte pofajci no znizuj dávky po 10% po 10 dnoch.

Zuzana209

tvoja mama je pod silnou Božou ochranou a je príkladom toho, ako veľmi Boh bojuje aj tých extrémnych prípadoch o každú dušu...samozrejme tak ako aj život každého iného človeka, aj život tvojej mamy má obrovský zmysel, aj keby sa mohlo zdať, že to tak nie je.

Každý jeden človek ovplyvňuje svojim životom tých druhých, aj to čo sa deje v živote tebe sa dotýka ostatných aj keby to len pozorovali. Zamysli sa ako ovplyvňuje to čo sa deje tvojej mame napr. priamo teba...nerozmýšlal si nikdy nad tým, ako je to všetko možné? Ak by tu nebola nejaká zvláštna sila, niekto komu na tvojej mame skutočne záleží - ako by sa mohol stať sled takýchto udalosti?...

To všetko svedčí tebe a aj ostatným, že Boh bojuje o život....aj keď samozrejme mnohým pokus o ukončenie života žiaľ vyjde...Tvoja mama je chorá a z duchovného hľadiska by jej pomohlo najviac to, keby si obrátil svoj život k Bohu a potom sa za ňu modlil. Vnútro duše dokáže uzdraviť iba Boh...

Medea

Ďakujem Tomáš za rady, len u mňa je problém ze som stále doma, domáce práce mam hotové za 2 hodiny a potom nuda, medzi ludi sa mi nechce chodiť, mam aj žuvačky aj sprej, ale je to strašná závislosť. Kebyže mam peniaze zaplatím si odvykacku. Ty si niekedy fajčil?

Tomaas 12345

Medea :

Musíš tie cigarety vysádzať postupne po malých davkach, 10% dávky po 10 dnoch. Takto sa telo najlepšie prispôsobí vysadzovaniu nikotinu.