KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA

Príspevok v téme: KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA
sunnyball13

...chcel by som sa opýtať, aké znamenie môže vidieť človek z duchovného hľadiska v takejto veci....moja mama má od svojich 25 rokov psych.problémy.....lekári jej dali jej chorobe rôzne nálepky...mama sa pokúšala už viac krát zomrieť...najskôr keď mala 30r skočila hlavou do studne...povedala že je niečo vyhodilo hore a nedovolilo sa jej utopiť....cca 45r išla do lesa a chcela sa obesiť....aj si zaviazala okolo krku ale , povedala že sa jej to nedalo, že sa jej to rozviazalo....59r zjedla cca 70 tabliet leponexu večer, otec ju našiel ráno...už vyzerla kadejako, ale urobili jej výplach a zachránili ju....niečo sa pri tom ale nepodarilo....a o cca 2 týždne...mala masívne krvácanie do brucha , že je praskol vred pri dvanástorníku, následný problém s Pankrácom.....lekár povedal pripravte sa na najhoršie....bol dať aj kňaz záverečné pomazanie...už fakt vyzeralo, že zomrie, prekonala to....mesiac nevedela rozprávať, 3 mesiace chodiť....v 60r keď prišla domov...po čase sa pokúsila vyskočiť z okna...bola na rímse cca 0.5h...nik nebol doma...prišli policajti...a dáko ju prehovorili....teraz má 62 r...je v dome sociálnych služieb....je trochu lepšie, aj keď ona vidí všetko negatívne a praje si len smrť....vydrží sa prechádzať cca hodinu von...čo myslíte?...čo ju akoby drží na tomto svete?...vyzerá akoby mala ešte niečo urobiť, vykonať.....

Meridian

Madea7
Mohol by som ti povedať ,že Ano: aby som mal pokoj .
V skutočnosti ,ale naša spoločnosť,ktorej sme súčasťou si vytvâra rôzne inštitúcie:
Školy,združenia,zamestnania ,spolky,aj štát či rodina aj europska únia krestanske združenie,
Nazvem to inštitúcie...
Každá inštitúcia má svoje pravidlá a zákony.Na jednej strane je ich dodržiavanie na strane druhej je vplyv na človeka .Život nefunguje tak,že si zaumienim dodržiavať všetko l čo kto odomňa chce lebo som dobrá duša a všetko bude v poriadku .Prečo ?Lebo tie pravidlá a zákony sú nedokonalé a nemôžu hájiť aspekty všetkých a všetkého....čiže vždy jedna strana bude ťahať za kratší koniec.
Natoto doplatia vždy poctivci ,ktorý prídu do školy či zamestnania a snažia a snažia sa až zistia že všetko je len hra na dobrých ,lepșích a najlepșích.
Od mala nam rodina spoločnosť škola stále vtĺkajú do hlavy,že mame dodržiavať pravidlá aby sme boli v ich ociach "dobrý" A tak ludia sa snažia pred svojimi rodičmi,učitelmi,šéfmi,farármi robiť všetko preto aby boli dobrý.......nie dobrý sebou v sebe dobrý pre iných...Koľko krát si oklamala mamu aby sa na teba nehnevala?Koľkokrát ludia v práci v škole očiernia iných aby si odtrhli kus priazne ....!Ty sa nevieš zmieriť z tým aký sú ludia ,ale oni len chcú byť dobrý pred inštitúciou ....
Ty si inde kde je ten ci onen ...aj on ch cel byť
možno poctivý ,čestný a chcel dodržiavať pravidlá...
Možno nie a hneď bol hajzel a časom zistí že by mal byť iný a bude chcieť byť čestny na druhej strane je kopec takých ,ktorý to skusili ale neuspeli neboli úspešný a bohatý .
V každom človeku je nejaký program z każdým človekom má boh svoj jedinečný plán.Cesta je dlhá trnistâ lebo tam kam máme prísť musíme prísť hodny priazne božej a preto sa musíme zbaviť všetkých závislostí ,ktoré sú spojené z telom .Nato aby sme sa zbavili niečoho to niečo musí byť prejavené von.Poviem to kruto a bez servítky vrah musí zabiť,alkoholik musí podľahnúť alkoholu,závislosti drogy sex,mamon,kariera všetko.Potom príde dôsledok na základe príčiny a nakoniec náprava uvedomenie.
Samozrejme nie každý musí piť a nie každý človek musí začať drogovať a ani priebeh nemusí byť rovnaký niekto sa trochu namočí a niekto musí spadnúť na dno a podľahnúť závislosti .Niekto spadá v kuse a stále robí tie isté chyby veď koľko žien si nájde stâle rovnaký kus poryska .....a koľko alkoholikov znovu a znovu padajú dolu a nevedia sa vymaniť
Izolácia nepomâha izolácia chráni len ostatných ale konkrétnu dușu nenaprâva.samozrekme aj tu nieje niečo len čierne alebo biele....Čiže chcieť mať zdravie,zamestnanie,deti a kus žvanca je super ale nieje to také jednoduché že ži a nechaj žiť neplatí lebo ,ak sa máš naučiť odpúšťať
Príležitosť si ťa nájde cez rodičov,kolegov,spolužiakov aj lekárov alebo rovni celej spoločnosti.Je to ako z nezvratným osudom film nie úplne ,lebo máme slobodnú vôľu ,ale aj o slobodnej vôle sa dá polemizovať.
Mnoho svädcov napr Sahí Bába vravia ,že nemáme skoro žiadnu slobodnú vôľu lebo ak sme obetami svojich predošlích činou tak vlastne len plníme ,alebo znášame ,sme postavený do vopred určených situácii .Ano mâme možnosť sa rozhodnúť a to je naša slobodnâ vôľa ,ale ak sme museli vojsť do nejakej situácie predurčenej tak tam už klesá percento slobody.
Ak som ťa pomotal ,alebo zmiatol tak to splnilo účel.Nechcem aby si robila alebo konala len podľa mojich alebo niečich slov !!!!!
Musíš pochopiť ,že ty si jedinečná aj tvoj pohľad na svet je jedinečný aj tvoje telesné %I duševné obmädzenia sú len a len vďaka tvojej výnnimočnisti a majú ťa niečo naučiť a niekam doviesť.Nekopíruj nikoho a nepreberaj ani nikoho názory .Ano niekto rozpráva pekne aj múdro ,ale nevypovedá to nič o jeho živote...Každý chce byť pekný a zaujímavý aby sa páčil systému spoločnosti ....bohu.Buď sama sebou a vytvor si vlastný názor a pohľad na svet.Všetko konfrontuješ zo svojim vnútrom a pravdivé je len to čo si prežila.....

Medea7

Teda normálnymi vecami sa riadiť, v zamestnaní sa treba podriadiť, normálne zákony treba dodržiavať, trochu inak som to myslela.

Medea7

Meridián akej závislosti ma duša prepadnúť? Véd ja som chcela byť absolútne nezávislá. Nikoho ne uctievať, nikomu sa podriadovat, nikomu sa prispôsobovať. Ale zároveň nerobiť zle.

Medea7

Však to Meridián nemienim tvoriť príčiny aby som zase neplakala že začo to mam a kde som sa to vlastne dostala.

Medea7

Ďakujem Meridián za vysvetlenie, povedali mi ze som sa stará duša, možno je to pravda lebo dosť sa tu nudím, akokeby som už poznala všetko. Aj Tebe pekný vikend

Meridian

Madea 7
Nie celkom chápem čo máš na mysli pod pojmom "duchovné "vedy.... . ONO horoskopy sú hlúposti tie čo sú v časopise .
Planéty a ich postavenie majú vplyv len pri narodení potom už nie mi sa rodíme do určitej konštalácie čiže vplyv na nás len pri narodení.
Ale to som už písal ....navyše slobodnâ vôľa mâ tiež svoj vplyv niesme fatalisti....
V podstate vysvetlím ľudovo....teraz
Ak niesi v obdobách nemáš skoro žiadny osud.
Inak ak sa nenaplnil pohár tak sa neprelieva....
Musíš prepadnúť podľahnúť niečomu aby sa vytvorila príčina .Ešte inak mladá duša žije hore dolu ako na húpačke tvorí príčinu aby ....
Niekedy Musíš padnúť na dno aby si mala dostatok vôle bojovať zo sebou.Niektorá duša musí podľahnúť závislosti inak sa neuvedomí .Preto trpíme .....mi nepočujeme vnútorný hlas lebo žijeme v hluku nie v pokoji .pekny výkend....

Medea7

Meridián duchovné vedy som mala na mysli horoskop na mňa to vôbec nesedí. Ale tie dimenzie ma zaujímajú. Ci existujú lebo ja chcem žiť niekde kde nie sú choroby a trápenie. S čím sa vlastne v živote boxujem je ze som prišla čiastočne o pamäť. Inak som normálna.

Meridian

Dimenzie 10.
Keby prišiel hinduista možno by namietal a povedal že dimenzii je 12-násť spolu z anjelskými .Pani Mária by absolutne nemala ani páru o čom to vlastne rozprávame .Myslím ,že ani človek ,ktorý pozerá na svet cez Vedu nemôže châpať duchovný svet .Veda je odvetvie alchýmie .
Alchýmia je nad vedou lebo práve klasická veda,ktorá sa zakladá na poznávaní hmotného sveta vznikla len niekoľko sto rokov dozadu a založili ju ludia a podstatou je spoznâvanie fyzického sveta prostredníctvom hmatateľných tzv.rukolapných dôkazov.Prosti pri dodržaní opísaných podmienok sa predmety či látky chovajú tak ,alebo aj onak.....
Alchýmia má mnoho odvetví cez kvantovu fyziku kde je aj spiritualita,dnes sme to rozdelili na fyziku a chémiu atď
Všetko má vybrácie vybruje .
Dnes už vieme potvrdiť ze vybrácie sa môžu zhmotniť.Preto majú slová takú váhu....
Kedysi ludia mali jeden jazyk .Neskôr keď sa chceli priblížiť bohu boh ich rozdelil tak že dnes máme mnoho jazykov aby sme nestavali babilonskú vežu....Naschvál som to napísal takto ľudovo,lebo presné parafrázovanie nieje potrebné .Tunak je dôležitý kontext nie text ako som už mnohokrá prizvukoval.
Dávny spoločný jazyk bola telepatia .Ktorú sme stratili pri gen manipulácii "ludmi z kozmu"
Pyramídy slúžili okrem iného aj ako kwantové generátory a ich pôsobením na dimenzionâlne okná ,ktoré sa nachádzajú na severnom a južnom póle našej planéty.Otvárali brány do iných svetov(dimenzii)
Ludia však" stratili kľúč .."....k portálom kde sa spájali z bohmi...
Keď si toto pospájame zistíme ,že spoločným jazykom vo vesmíre je telepatia z časti ju ešte máme a babylonská veža boli pyramídy ...
Vyrovnať sa bohu môže znamenať prechádzať cez dimenzionálne brány a cestovať vo vesmíre....
To že na severnom póle fašisti ........mali základne a spolupracovali z mimozemšťanmi .......ozaj kde zmizol hitler ?
A že američania hned po 2-sv.vojne nacupkali z ohromnou flotilou a neznáma civilizácia ich vyprášila ako gate je už dávno odtajnené!!!!
Ano sú dimenzie aj sa o tom vie aj sa nám to tají.....

Medea7

Anjelik posledné a idem spať keď sa v cítiš do človeka vieš ako máš s nim rozprávať. A vidíš ci si rozumiete alebo nie. Samozrejme ze nedá sa všetkým pomôcť lebo každý má iné vnútorné prežívanie čiže je to ťažké.

Medea7

Anjelik ja chcem byť normálna taka aká som bola, mať záujmy veci riešiť normálne. Duchovné vedy ja nechcem študovať lebo sa mi do hlavy tlačilo že to je karma a ze v minulom živote to a to som robila. Taka chcem byť aká som bola.