KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA

Príspevok v téme: KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA
sunnyball13

...chcel by som sa opýtať, aké znamenie môže vidieť človek z duchovného hľadiska v takejto veci....moja mama má od svojich 25 rokov psych.problémy.....lekári jej dali jej chorobe rôzne nálepky...mama sa pokúšala už viac krát zomrieť...najskôr keď mala 30r skočila hlavou do studne...povedala že je niečo vyhodilo hore a nedovolilo sa jej utopiť....cca 45r išla do lesa a chcela sa obesiť....aj si zaviazala okolo krku ale , povedala že sa jej to nedalo, že sa jej to rozviazalo....59r zjedla cca 70 tabliet leponexu večer, otec ju našiel ráno...už vyzerla kadejako, ale urobili jej výplach a zachránili ju....niečo sa pri tom ale nepodarilo....a o cca 2 týždne...mala masívne krvácanie do brucha , že je praskol vred pri dvanástorníku, následný problém s Pankrácom.....lekár povedal pripravte sa na najhoršie....bol dať aj kňaz záverečné pomazanie...už fakt vyzeralo, že zomrie, prekonala to....mesiac nevedela rozprávať, 3 mesiace chodiť....v 60r keď prišla domov...po čase sa pokúsila vyskočiť z okna...bola na rímse cca 0.5h...nik nebol doma...prišli policajti...a dáko ju prehovorili....teraz má 62 r...je v dome sociálnych služieb....je trochu lepšie, aj keď ona vidí všetko negatívne a praje si len smrť....vydrží sa prechádzať cca hodinu von...čo myslíte?...čo ju akoby drží na tomto svete?...vyzerá akoby mala ešte niečo urobiť, vykonať.....

merceelolo

proste jej nie je sudene si sama vziat zivot a uz len to by mala brat ako znamenie, ze by s tym mala prestat, zjavne ma preco na tomto svete ostavat

sunnyball13

...pekný deň prajem...po dlhšom čase píšem znovu...mama žije a má sa pomerne fajn....tešíme sa z toho....chcel by som si by som si vypočuť nejaký názor...čo by ste odporučili vy....starám sa o mamu...4 roky po operácii..mala silný zápal pankreasu a problém s dvanástorníkom....chceli by sme u nej ten pankreas pošetriť vhodnou stravou prípadne niečím prospešním....mama má trvalú zápchu...už 3.5 roka...vyzerá to na to, že jej v pankreasi netrávia enzými potravu...niečo sme už poskúšali....ako prečistiť ten pankreas rozumne?...dostal som aj tip na chlorelu a spirulinu, že by mohlo pomôcť....mama bola anemická preto berie železo a má schizofréniu berie 8tabliet denne(leponex atd)......momentálne sa na nič nesťažuje....ale pankreas je tichý zabijak...za každú radu, pohľad na vec vopred ďakujem...PS: o vyšetrenia u lekárov nemáme záujem...skúsili sme ale tam to nikam neviedlo, kedže chýba komplexný pohľad na pacienta...

awesome

…31 Nebo a zem sa pominú, ale moje slová sa nepominú. 32 O tom dni a hodine však nikto nevie, ani anjeli v nebi, ani Syn, len sám Otec. 33 Majte sa na pozore, bdejte, lebo neviete, kedy príde čas.…

Bohatier

Omen to je uplne v poriadku. Rad som s tebou volaku dobu putoval prepadal ci chodil poza skolu! :)))

A do noveho roka Ti prajem vela pohody stastia zdravia mudrosti volneho casu ci prace a aby ani jedneho nebolo viac ako je treba.

Simona393

Tvoja mama musi prijať Ježiša ako Pana a Spasitela. Boh je pokoj radosť laska
Modlitba a pôst. ked hovoríš, že xy rokov žije kontinualne v depresii a viac x sa pokusila o samovraždu...
Boh nad ňou drži ochrannú ruku, maloktorý samovrah prekoná svoju smrť. Ale Boh sa nedá pokúšať donekonečna. Nejaky duchovný v autorite by sa mal za ňu modliť a treba mu povedať, čím konkrétne prechádza celý život. Su modlitby za uzdravenie, vyslobodenie, zdravie požehnanie atd...
Ak má stále depresie, okrem liekov a pokynov lekárov jej púšťať kresťanské piesne.. Ked zly duch chodil na Saula, Dávid hral na harfe a vtedy sa mu vždy uľavilo
Nech ide na spoveď. Ak by nič neučinkovalo, treba sa poradiť s nejakým duchovným možno vyznať nejaké hriechy, odstrániť veci v živote, vdaka ktorým mysli neustale na smrť a ma depresie
V evanjeliu je priklad, kde nejaka žena bola 40rokov poviazana zlym duchom a ohnuta a Ježiš jej povedal, choď a bud zbavena svojej nemoci. Tak ked verite, verim, že Boh može pomocť aj vám

sunnyball13

Ahojte.....časom to, čo stalo trochu do seba zapadlo a nadobudlo to zmysel....momentálne sme ako rodina, zobrali mamu z domu sociálnych služieb, kde bola 2,5 roka do nášho rodinného domu, kde sme sa presťahovali....je to krásny pocit niečo také zažiť...byť zmierený s tým, že ste o blízkeho človeka prišli(zomrel) a potom s ním po 20 rokoch znovu začať bývať.....ešte by ma potešilo, keby sa mama viac dostala z depresívneho stavu...je to u nej takmer 24 hodinový depresívny stav...niekedy mám pocit, že stačí to nechať ísť...porozprávať sa , prejsť s ňou...a pokúsiť sa jej dávať lásku a nič si z jej depresívnych rečí nerobiť.......niekedy mám zase pocit, niečo vyskúšať napr. stravou, hudbou alebo nejakou zmenou lieky a pod. aby sa to ešte polepšilo u nej......Ď :)

meridian

Omen ďakujem a vieš ,že si mi mohla aj inak...
Nechodím sem
Posledné písane bolo o závislosti...
V tomto pripade na cigaretách.
Ten kto napíše ,že treba postupne vysádzať a ponúkne model 10%denne má prinajmenšom logické myslenie .Obávam sa však že len logikou a matematikou si nevystačíme .nakoľko závislosť je psychologického rázu...Pevnou vôľou a sebazaprením sa dá dosiahnuť mnoho avšak môže sa stať ,že zaplátame len jednu dieru a objaví sa nová.

slivca

sunnyball13 zaujalo ma to, ze treba rozdavat lasku, treba len vela sa stretavam s tym, ze ludia maju problem vyjadrit co citia