Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA

Príspevok v téme: KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA
sunnyball13

...chcel by som sa opýtať, aké znamenie môže vidieť človek z duchovného hľadiska v takejto veci....moja mama má od svojich 25 rokov psych.problémy.....lekári jej dali jej chorobe rôzne nálepky...mama sa pokúšala už viac krát zomrieť...najskôr keď mala 30r skočila hlavou do studne...povedala že je niečo vyhodilo hore a nedovolilo sa jej utopiť....cca 45r išla do lesa a chcela sa obesiť....aj si zaviazala okolo krku ale , povedala že sa jej to nedalo, že sa jej to rozviazalo....59r zjedla cca 70 tabliet leponexu večer, otec ju našiel ráno...už vyzerla kadejako, ale urobili jej výplach a zachránili ju....niečo sa pri tom ale nepodarilo....a o cca 2 týždne...mala masívne krvácanie do brucha , že je praskol vred pri dvanástorníku, následný problém s Pankrácom.....lekár povedal pripravte sa na najhoršie....bol dať aj kňaz záverečné pomazanie...už fakt vyzeralo, že zomrie, prekonala to....mesiac nevedela rozprávať, 3 mesiace chodiť....v 60r keď prišla domov...po čase sa pokúsila vyskočiť z okna...bola na rímse cca 0.5h...nik nebol doma...prišli policajti...a dáko ju prehovorili....teraz má 62 r...je v dome sociálnych služieb....je trochu lepšie, aj keď ona vidí všetko negatívne a praje si len smrť....vydrží sa prechádzať cca hodinu von...čo myslíte?...čo ju akoby drží na tomto svete?...vyzerá akoby mala ešte niečo urobiť, vykonať.....

Meridian

Madea7
Mám sa výborne a ďakujem za podnet hneď zajtra zareagujem teraz mi napadlo zopár vecí čo je v živote naj aby si sem "nemusela "chodiť.....už sa teším zase môžem mudrovať a nie si hovoriť len sám sebe....tak zajtra...

Medea7

Véd to Meridián ja chcem mat s každým vyrovnaný vzťah aby ma ta vyššia inteligencia alebo Boh nevrátili späť na Zem. Pokiaľ je to pravda o tej reinkarnácii. Lebo každý hovorí inú tézu.

Medea7

Ahoj Meridián ako sa máš? Dúfam že sa Ti darí. Ja momentálne knihy nečítam, ale furt hľadám akési odpovede co sa týka života. Zväčša upratujem doma. A pomáham mame alebo kamarátkam.

Omen

Meridián, uviedla som to len ako perly, ktoré prevetrané storočiami nestrácajú na svojej kráse a čistote a ktoré sa mi do tejto témy a vôbec do tohto fóra hodili. Tiež to tak vnímam, ako si napísal: "Ale je až neuveriteľné o čom všetkom ponímali dávno ,že dnes by sme sa mohli učiť." Pri čítaní a písaní tých citácií som si nabehli konkrétni ľudia a konkrétne situácie, aj z fóra.

Meridian

Poznáš ma a tak nebudem okoľkovať kedy ako a prečo.
Depresia je spôsobená niečím čo sme si sami sebe spôsobili......v minulosti väčšinou v niektorom z minulých životov .Spúšťač si nadstavíme tak ,že sa inkarnujeme rodičom ,alebo do prostredia ,ktoré to vyvolâ preto psychológovia sa domnievajú že to spôsobilo to či ono(detstvo a pod.),ale duša vie čo je pre ňu najlepșie (aké podmienky)
Je to previnenie sami sebe väčšinou sa to strieda v jednom živote je človek bojazlivý introvert v tom ďalšom trpí melanchóliou (bez zjavnej príčiny) a v až depresie.Niekedy si duša vyberie sama cestu kde trpí depresiami aby urýchlila proces zrenia.....nemusí mať karmické zaťaženie.Potom keď to nevie vydežať a samozrejme si nepamätá si zámer....vyhľadáva pomoc....a potláča liekami ..LEN ODTRPIEŤ VYDRŽAŤ !!!!!!jediná cesta'...Lieky presúvajú tento stav do ďalšieho života ....

sunnyball13

dennikn.sk ...vidím to podobne ako táto pani....prešiel som s mamou viac psychitrických zariadení a na slovensku to podľa mňa funguje, ako v Somálsku ak by som to prehnal....je to ešte horšie ako v školstve, ide sa podľa 30rokov starých schém....

Bohatier

Omen, tak nech Ti ta filozofia pana Sach Hmat padne k uzitku (ale vsetko mu never) lebo aj on sa stale upgraduje. :D
""Pani hodna oskara a kde chodim na taketo hluposti?"" Sam neviem. :D Nepovedal by som ze to nejak aktivne vyhladavam ale skor sa mi vzdy nieco nove pripletie do cesty (lebo ludia sa velmo radi pochvalia s niecim novym lepsim pokrokovejsim). :))) Toto mi aj pripomenulo jedno video ktore som nahodou zhliadol (tu na fore) a bolo tam uvedene ze nas mozog ma kapacitu pre ulozenie 3 milionov rokov zivota (docela zaujimava informacia) aj ked temu som necital. :D Spat k oskarom! Musim uznat aj ja ze by si toho oskara naozaj zasluzila! :D Mna napriklad z toho videa zaujalo to ze este v pociatkoch hmotu a zvuk videla/pocula odlisne (lebo uz vtedy dost bluznila o energiach)!? :D Potom az neskor v nemocnici to bolo opat odlisnejsie a pri konci (ten asi nesedi s videom ktore si mi raz poslala) i ked vlastne ona stale zila. :)) No proste toto je dalsia zaujimava anomalia (chyba v metrixe:D). Dost by ma aj zaujimalo ze na akej duchovnej urovni sa vtedy nachadzala (ze jej toto bolo umoznene) lebo niekto tu na fore pisal ze bol na regrese (myslim ze mal nick "Priest") a myslim ze pisal ze on sa nachdza niekde na okolo 8/10 duch ur a myslim ze aj vravel ze nato treba mat minimalne 6 (aby take nieco bolo umoznene). Zvolit si urcite mozeme (ale je tam podla mna vela otaznikov)...
(Este k tomu mozgu) Ak mame dominantnu lavu "moz hemisferu" premyslame logicky a naj sa ucime prostred sluchu. Ak mame dominantnu pravu "mozg hem" tak myslime intuitivne a ucime sa cez citenie a videnie.
Ako moznu pomoc pre pamatovu stopu :D (Ty tu nikomu netykas a ani nevykas) ak Ti ihla nenacitala tak je to naozaj stratene v dejinach casu alebo v zmatenosti mojej mysle. :D
Este nejaka filozofia. www.zivotvpritomnosti.cz

Bohatier

Meridian, skor som to myslel ako porovnanie vplivu strachov na nas napr. (ked Haich trenuje alebo ked my trenujeme doma pred tv). :)) Konspiracie radsej nechajme (lebo ktovie). Na tu knihu som sa len pytal (lebo mi bola posunuta) a ty si uz precital toho hodne (a ako tak sledujem dokonca 2x). :P :D Ono vies ked si pustis skladbu prvy krat tak ta ocaruje ale tie krasne detaily ktore tam su na pozadi este na prve druhe tretie... pocutie nezachytis. :)) Mozno raz (nikdy nic nevylucujem) lebo jednotky a nuly vsetko vediet nemusia.:D

Meridian

Bohatier
Nieje potrebné písať o "tom čo nám " neustále podsúvajú massmédiá.Presnejšie povedané Ja to nepokladám za mojím groo.
Keď by sme sa stretli osobne vieme sa o tom porozprávať niesom fanatik do konšporačných teórii ale sme ovládaný manipulovaný strážcami svetla! Vidiš jedna veta a už všetci ,ktorých by to zaujímalo a myslia si že vedia -povedia jemu šibe čo to hovorí !Od koho si požičiavajú všetky štáty peniaze?.....
Takže politika nieje moje hobby.
Tú knižku mám prečítanú a bohužiaľ všetko pokladám za pravdivé(takmer všetko),ale ak to nemáš z čím konfrontovať čiže nemáš vedomosti o tom ešte pred prečítaním knihy je to len nejaká zaujímavosť .Tak ani nebanuj ak si sa k nej nedostal zatiaľ..

Z každou informáciou v živote ,musíme vedieť ako sňou naložiť.
Omen sú to veľmi zaujímavé veci .Pri čítaní dávnych filozofov.
Dve veci mám k tomu .Jedna je ,že treba to konfrontovať čo si už prijala za pravdivé z duchovného hladiska,lebo vtedy nebola ešte nastolená cesta odpúšťania ,tá prišla až z kristom.Grécka filozofia razila cestu cti a pochvaly čo môže viesť ku kŕmeniu ega.Veškerá múdrosť sa pripisovala rozumu .Ale je až neuveriteľné o čom všetkom ponímali dávno ,že dnes by sme sa mohli učiť.

Bohatier

Omen, som trosku v latke po zadu a tak miesam kasu. :D Zaujimava filozofia a smerovanie. :)) A ako tak pozeram tak aby som Ti nemusel metlu poziciavat!! :P :D Vies my bohatieri to mame tazke lebo v lavo ho laska neminie, rovno ho bohactvo zasype a v pravo si ho ista smrt najde. :D Toto citanie je premna tazke veru a aj som vela (farebno opisnych detailov) musel citat len jednym ockom alebo preskocit. :D Ale isto mozem povedat ze za jeho zazracne... (je isto magia :D) ale vela je v tej povesti aj prifarbeneho. Teraz ma aj zaujima ze ci ta zazracna bakula nema nejaku spojitost s tou z Egypta a pod. Zaujimave je aj to ze vela krat narazam na (ze sa iste vlastnosti dedia v rodoch len duse si poletuju kade tade). :D A aj preto je zaujimave ze to boli deti odobrate (vladcom) a ich vlastnosti a ista mravnost bola o trosku ina (ako ich druhov).

Tri krat a dost!!! Obdivujem ze to takmer trikrat dokazes natukat do tak prtaveho zariadenia a este si to aj dva krat vymazat :D (vies ale takto vlastne si trenujes udrzanie harmonickeho pokoja svojej mysle) takze len tak dalej. :)))

Na toho Irlancika som len tak nakukol (ale raz isto prestudujem celu temu) a podla mna to mysli vazne lebo par zo zivota od niekoho realne poznam aj ja.:)) Aj sa dost nerad zdrziavam na urc miestach! :D Napr. ma napadlo ze na jednom mieste niekto skocil z mosta a nasledne nato o par dni na tom samom mieste zrazilo niekoho auto (smrtelne). Divna nahoda! Istu dobu som tade radsej nechodil ale uz je to ok :D (ja viem som bojko Bohatier). :D Sice! Len nedavno sa predomnou ukazala skala a tak si to este mozem dovolit. :)))

A ako tak pozeram spracuvavate obrovske kvanta dat (doslova tie knihy obaja papate za ziva)!!! :D A ja som hadam od zaciatku roka 3 knihy horko tazko precital! :D

Zuna7, zaujimava tema a nahoda. :D

Meridian, veru kazdy moment je jedinecny! :)) Tusim som niekde cital ze nemame na nicom lipnut. :P :D Ako priklad uvediem ze na mojich pracach vobedz nelipnem a volno teraz mavam sem tam v niektoru nedelu. :)) K tomu "stachu" by ma aj zaujimalo ako na nas podla teba posobia strachy a nasilie ktore siria vedome Tv a media (noviny).: D Som si teraz asi dva tyzdne do zadu pozrel jedno video (bolo od Petra) ale po par sekundach som ho vypol. :D Okolo tretej v noci som sa nato zobudil a to co som videl uz bolo zial moje. :D

No nic peknu nedelu prajem.:))