KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA

Príspevok v téme: KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA
sunnyball13

...chcel by som sa opýtať, aké znamenie môže vidieť človek z duchovného hľadiska v takejto veci....moja mama má od svojich 25 rokov psych.problémy.....lekári jej dali jej chorobe rôzne nálepky...mama sa pokúšala už viac krát zomrieť...najskôr keď mala 30r skočila hlavou do studne...povedala že je niečo vyhodilo hore a nedovolilo sa jej utopiť....cca 45r išla do lesa a chcela sa obesiť....aj si zaviazala okolo krku ale , povedala že sa jej to nedalo, že sa jej to rozviazalo....59r zjedla cca 70 tabliet leponexu večer, otec ju našiel ráno...už vyzerla kadejako, ale urobili jej výplach a zachránili ju....niečo sa pri tom ale nepodarilo....a o cca 2 týždne...mala masívne krvácanie do brucha , že je praskol vred pri dvanástorníku, následný problém s Pankrácom.....lekár povedal pripravte sa na najhoršie....bol dať aj kňaz záverečné pomazanie...už fakt vyzeralo, že zomrie, prekonala to....mesiac nevedela rozprávať, 3 mesiace chodiť....v 60r keď prišla domov...po čase sa pokúsila vyskočiť z okna...bola na rímse cca 0.5h...nik nebol doma...prišli policajti...a dáko ju prehovorili....teraz má 62 r...je v dome sociálnych služieb....je trochu lepšie, aj keď ona vidí všetko negatívne a praje si len smrť....vydrží sa prechádzať cca hodinu von...čo myslíte?...čo ju akoby drží na tomto svete?...vyzerá akoby mala ešte niečo urobiť, vykonať.....

Confess

Nic v zlom ale myslim si ze tvoja mama sa snazi byt len stredobodom pozornosti a mysli si ze tymto spravanim ziska veškeru lutost a pozornost. Take reči že sa jej lano rozviazalo? To j0e snad jasné že sa rozviaže keď ho neviem správne zaviazat. Ak ste si nevsimli dneska sa mozes hocako predavkovat liekmi, ked ta najdu vcas, neumres, zachrania ta.
Keby sa chcela skutocne zabit, čož ona nechce, tak by sa nenechala prehovorit policajtami a rovno by skončilo. Každy pokus o samovrazdu ma odstup nejaky ten rok, co je divné. Keby sa chcem naozaj zabit tak to skusam kazducicky den a vlastne nie, ved staci skocit z velkej budovy alebo hoci si aj priviazat retaze na nohy a skocit do vody? Alebo si zaobstarat zbran? Ale samozrejme, treba volit ine typy "samovrazd" aby som stale bola polutovaná inymi a mala poroznost ked aj tak uz nemam inak zaujat že :) a fanaticki krestania este verte že za tym je niečo duchovné :D už len z tohto idem umrieť..

Meridian

Vyjadrenie Dar ducha ....
Na konci každej knihy je tzv posolstvo ľudstvu
Čital som to asi pred 20-a viac rokmi vtedy som si myslel že je to kravina dnes to vnímam inak
Ale môj názor nieje dôležitý každý musí posudzovať podľa svojej mentálnej úrovne.

sunnyball13

...Meridián...Ďakujem za vyjadrenie....pekný zoznam kníh....zo 2,3 som čítal z nich...DAR DUCHA zo 3 časti som prešiel a bolo to celkom dosť na mňa vtedy....j dobre si nájsť knihu, ktorej človek chápe a postupne sa dostávať o krôčik ďalej,,,,ja teraz čítam od K.TEPPERWIENA...skôr PREČ S KYSELOSTÍ a teraz SEBELIEČENIE....vraví tam dosť o tom ako sa dostať viac k sebe a zbavovať sa JA......CLIATTSI...ďakujem za opýtanie....noo ako sa mám?...noo tri dni dozadu to vyzeralo zle....dáko ma dobiehala minulosť....chuť znova hazardovať, pokúšať sa nadviazať nejaké sex.styky....túžba po niečom dobrodružnom....horko ťažko som tomu odolal....teraz cítim pokoj...urobil som nejaké ohliadnutie a poprosil som, že chcem sa toho zbaviť....vynoril som si všetky spomienky na tie veci.... rozhodol sa ich spáliť aj doslovne..som taký papier spálil....a rád by som sa zbavoval EGA a JA....vyzerá to na dlhšiu prácu, ale začal som....ty napíšeš niečo o sebe?...OMEN...vďaka za koment...je to ako píšeš....zrejme to už aj trochu tak chápe....teraz sa o nič nepokúša....zatiaľ nemá ale mier duše...ale je to kapánek lepšie ako pred rokom, tak uvidíme čo čas prinesie....

Meridian

Omen každého zaujíma niečo iné niekomu stačí
1.R.Moody život po živote
alebo svetlo na druhom brehu je to o luďoch ktory prežili klinickú smrť.
Keď ťa zaujíma niečo o reinkarnácii tak
2.Edgar cayse
všetky jeho knihy sú super
Pozor však ak si začiatočník tak nie všetko sa dá hneď" stroviť"
Píše o Atlantíde,o ježišovi ,reinkarnácia,
Myslím,že 3.štyri dohody Toltécka filozofia je super
4.Moc prítomného okamžiku niečo poozit.myslení
5.Blavatská písala také rozpráôčky možno niekoho zaujme mne to veľmi nedalo
6.Dascalos-strovolovský mág dobré čítanie ,ale nie pre začiatočníka
7.Knihy od Lazareva by mal prečítať každý človek žijúci na tejto zemi diagnostika karmy
Aspoň prvé tri ......je ich asi 12-násť pri čítaní sa človek zároveň očisťuje
8.Dar ducha je to asi 7 možno viac dielov je to od
MULFORD toto je základné rozdelenie
Hmotné telo,Astrálne telo,Životná sila,kama,manas,budhi,Duch.
Pochopenie ako všetko funguje
9.knihy od kersten simoné Projekt lidstvo napr
10.Náš autorTeodor Rusinský Choroby z nenávisti
11.Zaujímavá kniha kto číta skôr príbehy VIDEL SOM ZAJTRA
12.V Ohni životopisný pre ludí ktorý si myslia že život bol k nim nespravodlivý je to skutočný príbeh o človeku -nájdi si
Neviem ako si na tom z vierou ale napr
Jakob Lorbert evanjelium jánovo .Sú tam veci ktoré bežná biblia neobsahuje je to zväzok tak rozsiahly že to sa ani vymyslieť nedá a každý kto má 6-ty zmysel to pochopí.samozrejme že kritici to zpochybnili.......
Niektoré názvy môžu byť nepresné písal som to z hlavy
Je ešte množstvo náučných kníh Dôkazy Večnosti
Napr super je Ako sa stať múdrym mužom,alebo Dobré ženy sa dostanú do neba a zlé všade
Alla svirinskaja Tajemství energie
David Gruber proč ženy nechápou muže
Alebo knihy zo ságy prečo sú muži z marsu a ženy z venuše
KEĎ SA BOHOVIA HRAJU NA BOHOV
neviem od koho to je ale je tam o mimozemšťanoch o liet tanieroch ako to funguje prečo nás navštevujú
Kto už trochu chápe čo a ako
Elizabet Heych Zasvěcení to je super kniha
Asi by som si spomenul min.raz toľko ale tieto knihy su pre mňa top.ani jednu som nečítal menej ako dva krát.
O energiách najlepšie píšu z bývalej ZSSR tam je veľa zasvätených.
Na you tube je napr.Okom boha hora 10 častí Egypt škola mystérii odtiaľ pochádzajú všetky náboženstvá......vyhľadaj budem končiť keby som išiel na poval nájdem tam knihy a len ich popis by trval dve hodiny .....odpíš!!!!

Omen

@ Sunnyball, je to celkom jednoduché. Znamenie tkvie v tom, že si nemá siahať na život, že jej to aj tak nepomôže, že by už bolo načase, aby zmenila svoje myslenie a konanie. Zbytočne sa vzpiera svojmu osudu, tade cesta nevedie. Tých znamení dostala vskutku viac než dosť...

Správne si poznamenal, že "...vyzerá akoby mala ešte niečo urobiť, vykonať..."
ZMIERIŤ SA sama so sebou, svojím životom....
POCHOPIŤ okrem iného, že smrť príde, ale nie vtedy, kedy ona chce a nie tak, ako ona chce. Že nie ONA je tá, kto o tom rozhodne...

@ Meridián, človek nikdy nie je dosť múdry, aby sa nemohol ďalej vzdelávať. Tak daj nejaké knižky... : )

Cliattsi

Ja mám pocit, že podobne by to dopadlo so mnou, ak by som sa o to pokúsil.
A ty sunnyball ako si na tom. Moc som si ťa tu nevšímal na fóre. Čo teba trápi?

Irizet12

Ludia ,keď tu čítam tie témy je mi na zvracanie.
Navyše ak vám niekto aj odpovie vy sa ani nenamáhate radu zvážiť ,alebo napádate niekoho kto tu diskutuje.
Tvoja mamička mala byť liečena po prvom pokuse o sebevraždu !Nie liekmi mi to voláme lieky ale lieky na psychiku nejestvujú.
Na potláčanie ano ale na liečenie nie!

Meridian

Keď človek zomrie že spácha samovraždu
Jeho duša ešte zostáva na zemi do doby kedy by prišla fyzická smrť prirodzene.
Z toho sa dá predpokladať že to čo duša vtedy prežíva je dosť nepekné.......
Okolo nás sa pohybujú strážcovia niekto im hovorí anjeli strážny a tý majú za úlohu dohliadať na nás......preto tie neuskutočnené pokusy
Samozrejme všetko sa riadi zákonmi božími zákonmi.
Niekedy na prahu smrti ludia zažijú mimotelový zážitok .
Ťažko je mi o tom hovoriť takto verejne vždy hľadâm slová aby som bežného človeka neznechutil lebo ludia len ťažko prijímajú veci ,ktorý m nerozumejú .Navyše každý dokáže nasať len do určitej výšky potom má už naplnenú nádobu chápania.
Neviem v čo veríš atď je toho strašne veľa a ver mi ak by si ma počúval hodinu ujdeš .
Prečítaj si niečo od no vidiš neviem čoho sa mâm chytiť napísal by som ti asi tak 15 základných kníh a o rok či dva sa môžme o tom pobaviť.