KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA

Príspevok v téme: KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA
sunnyball13

...chcel by som sa opýtať, aké znamenie môže vidieť človek z duchovného hľadiska v takejto veci....moja mama má od svojich 25 rokov psych.problémy.....lekári jej dali jej chorobe rôzne nálepky...mama sa pokúšala už viac krát zomrieť...najskôr keď mala 30r skočila hlavou do studne...povedala že je niečo vyhodilo hore a nedovolilo sa jej utopiť....cca 45r išla do lesa a chcela sa obesiť....aj si zaviazala okolo krku ale , povedala že sa jej to nedalo, že sa jej to rozviazalo....59r zjedla cca 70 tabliet leponexu večer, otec ju našiel ráno...už vyzerla kadejako, ale urobili jej výplach a zachránili ju....niečo sa pri tom ale nepodarilo....a o cca 2 týždne...mala masívne krvácanie do brucha , že je praskol vred pri dvanástorníku, následný problém s Pankrácom.....lekár povedal pripravte sa na najhoršie....bol dať aj kňaz záverečné pomazanie...už fakt vyzeralo, že zomrie, prekonala to....mesiac nevedela rozprávať, 3 mesiace chodiť....v 60r keď prišla domov...po čase sa pokúsila vyskočiť z okna...bola na rímse cca 0.5h...nik nebol doma...prišli policajti...a dáko ju prehovorili....teraz má 62 r...je v dome sociálnych služieb....je trochu lepšie, aj keď ona vidí všetko negatívne a praje si len smrť....vydrží sa prechádzať cca hodinu von...čo myslíte?...čo ju akoby drží na tomto svete?...vyzerá akoby mala ešte niečo urobiť, vykonať.....

Medea

Ľudia praje vám všetko dobre do nového roka. Hartak chcem Ta poprosiť o radu, nechcem fajčiť, ale potreba tela je silnejšia ako tej duše. Ako si mam poradiť?

Omen

Meridián, Apokryft, Bohatier, prajem vám šťastný nový rok, veľa zdravia, lásky, úspechov v práci i v súkromí, spokojnosti, pohody a kopec dobrých ľudí vo vašom okolí. : )

Bohatier

Ahoj, Omen, ta zelena Ti pristane! :)) Ja som sa ale k mojej (zelenej) dopracoval s umyslom "zakonzerovania" ale ked si sa ozvala tak sem mozno este niekedy nieco pisnem. :))

Ahoj, Meridian, mna doslova neber lebo tiez si od teba rad nieco zaujimave precitam! :)) A Meridian z mojej klavesnice nebola ani ciarka za posledne 3 mesiace (mozno ta ziadal niekto skutocny o pomoc!).

Toto vam nepride zaujimave ale v skutocnosti je to hodne zaujimave! umelainteligencia.sk

Omen

@ Meridián, ďakujem ti, že si sa mi venoval. Nie, nepovedal si všetko. Myslím, že mne a tomu úzkemu okruhu ľudí, ktorých táto problematika zaujíma, máš ešte čo ponúknuť. Tak ak smiem, dovolím si ťa neskôr osloviť. : )
@ Bohatier, aj tebe ďakujem a dúfam, že o.k. Poslal si mi zaujímavé materiály, ku ktorým by som sa sama nedostala. : )

Meridian

Omen važim si ,že si sa ozvala...
V podstate neviem písať jednoducho moje zložité tézy aj tak málokoho zaujímajú....ak vôbec.
Takže z mojej strany nič neprichádza .V tých 200-príspevkov som asi povedal všetko .Maj sa krásne ....

Omen

Meridán, Bohatier, zdravím vás, chlapci! Nie, nezabudla som na vás, ani na tému, len si musím od nej oddýchnuť. Vrátim sa, vyjadrím sa, ak bude o to ešte záujem. Momentálne som veľmi pracovne aj súkromne vyťažená. Dávajte na seba pozor, majte sa fajn a už sa teším na najbližšie stretnutie. : )

Preteba

Sunnyball3, ako som povedala, nenútim Ťa, ale ponúkam možnosť :) Boh nie je náboženstvo, ale skutočnosť. Iná pravda? Pravda je vždy len jedna, ostatné sú polopravdy, alebo lož. Preto treba vždy hľadať pravdu, lebo podľa toho spoznáme, či nám druhí hovoria pravdu. Ako je napísané,, blahoslavený, čiže šťastný muž, ktorý sa spolieha na Boha, prekliaty muž, ktorý sa spolieha na človeka. Mne veriť nemusíš, verím, že si zmenený z toho všetkého, ale choď priamo k Bohu. Je blízko Teba, počuje Ťa a vie, že hľadáš pomoc a odpovede. Otvor svoje srdce a povedz mu, ak si skutočný, daj sa mi spoznať. Ukáž mi cestu pravdy, aby som neblúdil. Ver, že keď budeš čakať na jeho odpoveď bez predsudkov, ukáže Ti tú pravú cestu. Nech Ťa v tom vedie milosť a radosť v slobode.

sunnyball13

,,,pre PreTeba myslíš to dobre, ale tvoje slová sú také jemne donucovacie, akoby iná pravda neexistovala....toto presne nemám rád na náboženstve....prepáč môj pocit z toho....neprikláňam sa ani k jednej strane....priznám sa neviem čo je správne...

Preteba

Sunnyball3, ako je známe Boh dáva život, satan ho ničí. Myšlienky na smrť sú od zlého, núti človeka proti vôli. Boh nikoho nenúti, on ponúka záchranu. Kto si myslíš, že vždy ochránil matku pred smrťou? Ponúkam Ti možnosť si vybrať, respektíve Tvoja mamička si musí vybrať, Ty ju zachrániť nemôžeš, ale môžeš jej ukázať cestu k vyslobodeniu. Ona sama sa musí rozhodnúť a prijať pomoc. Pokiaľ nebude poznať pravdu, nebude slobodná. Len poznanie pravdy dá človeku slobodu. Pravda zostane pravdou, či jej človek verí, alebo nie.