KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA

Príspevok v téme: KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA
sunnyball13

...chcel by som sa opýtať, aké znamenie môže vidieť človek z duchovného hľadiska v takejto veci....moja mama má od svojich 25 rokov psych.problémy.....lekári jej dali jej chorobe rôzne nálepky...mama sa pokúšala už viac krát zomrieť...najskôr keď mala 30r skočila hlavou do studne...povedala že je niečo vyhodilo hore a nedovolilo sa jej utopiť....cca 45r išla do lesa a chcela sa obesiť....aj si zaviazala okolo krku ale , povedala že sa jej to nedalo, že sa jej to rozviazalo....59r zjedla cca 70 tabliet leponexu večer, otec ju našiel ráno...už vyzerla kadejako, ale urobili jej výplach a zachránili ju....niečo sa pri tom ale nepodarilo....a o cca 2 týždne...mala masívne krvácanie do brucha , že je praskol vred pri dvanástorníku, následný problém s Pankrácom.....lekár povedal pripravte sa na najhoršie....bol dať aj kňaz záverečné pomazanie...už fakt vyzeralo, že zomrie, prekonala to....mesiac nevedela rozprávať, 3 mesiace chodiť....v 60r keď prišla domov...po čase sa pokúsila vyskočiť z okna...bola na rímse cca 0.5h...nik nebol doma...prišli policajti...a dáko ju prehovorili....teraz má 62 r...je v dome sociálnych služieb....je trochu lepšie, aj keď ona vidí všetko negatívne a praje si len smrť....vydrží sa prechádzať cca hodinu von...čo myslíte?...čo ju akoby drží na tomto svete?...vyzerá akoby mala ešte niečo urobiť, vykonať.....

Bohatier

Omen, dufam ze si sa metly nezlakla! :P :D Kniha "Vlastimil Marek - Tajné dějiny hudby" strana 59 az 63. A spomen si (pri citani) na knihu ktoru si mi neposlala a ktoru som citat nemusel. A kniha ktora sa takto necita si rychlo preletela a zabudla!? :))

www.youtube.com

Bohatier

Meridian, prepac a bral by som minimalne 8 prudovu! :D Mozeme skusit nahliadnut do mysle (ktorej sa aj Boh boji! :D) nebola ovplyvnena orientom a v podstate vyrastala v dogme ktora netolerovala inakost. A myslim ze tajomstva o ktore sa podelila boli len take za ktore by nedostala trest najvyssi! Jej strach z neznameho v nej vyvolaval otazky (je to Boh ci Diabol?).

Panna Maria bola prenu "O nejkrásnější poupě a jasná slávo slunce,
ty do které se rozlila fontána ze srdce Otce."

Mozno Ta nieco napadne pod tymto spojenim (aktivacia 6 had strom harmonia). :)) Osobne si myslim ze na tento krok uz vyzreta bola (poznamka k blogu pana s odpalenou myslou) a i tak sa nikam nenahlila a prislo to same. :))

Jej nabozenstvo ktore vyznavala na jej stupni poznania.

"Osoba není odivslá jen od své víry v Boha, ale šplhá po zelených vetvích, kterou vedou od jedné cnosti ke druhé. Cnostmi je ta nejopravdovejší víra okrášlena a zvelebena jako mesto svými tvrzemi."

Troska poezie!? :))

"nejtřpytivější ohnivé světlo, z otevřeného nebe vyšlehnuvší, celý mozek mi zaplavilo, a celé srdce i celou hruď mou, jako plamen, ne však spalující, nýbrž zahřívající, tak roznítilo, jako slunce zahřívá nějakou věc, na kterou klade své paprsky."

A Meridian, myslim ze jej myslienky ktore nam zanechala maju sice iste zafarbenie ale su uprimne!

Medea7

Véd to v živote keď sa nám stane niečo nečakane, začneme filozofovat, hľadať Boha, uzatvárať sa, neviem ale neverím v to ze sme sa narodili pre utrpenie.

Tomas tak

Ked som bol mlady , bol som stastny zdravy a spokojny , nic mi nechybalo.Potom praca starosti choroby problemy, uvazovanie preco
to vsetko zaco , zamyslanie sa nad zivotom filozofovanie . Ale nic akosi nedava zmysel, ani obracanie sa na boha , krestanstvo nic nepomaha. Som presvedceny ze na svete sme len preto aby sme trpeli, prenic ine. Zmieril som sa zo svojim udelom a zijem si svoj tazky zivot vo viere , ze sa raz stasne skonci. Amen

Medea7

Meridián voľakedy to už je peknych pár rokov som mala psychickú silu nedať telu to co si žiada, duch alebo psychika ma byt silnejšia ako telo, lenže už to tak není to telo si žiada cigaretu, duša vie ze to není dobre. A poviem Ti rada upratujem lenže za 2 hodiny urobím poriadok a ďalej neviem co mam robiť. Teraz idem čítať tu knihu v ohni. Po čom som v živote túžila byť múdra vyznať sa vo veciach, ale osud to zariadil inak.

Medea7

Meridián a co ma Boh so mnou v plane neviem aj som sa mu prihovorila aj som vlastne cez neho ďakovala ľuďom, ktorí mi pomohli a pomáhajú, ale aj som mu myšlienkami vynadala že čo to niektorým ľuďom sa robí, že teda nech mi vysvetli na základe čoho. Ale snažím sa k životu pristupovať zodpovedne a teda viem ze keďže mam malo peňazí tak si deti nerobím.

Medea7

Ja neriešim ľudí pokiaľ do mňa nikto nedzube tak mam všetkých na háku. Odkiaľ sa v ľuďoch niekedy berie zloba tak pozerám a rozmýšľam ze co je pod tým ze ten človek reaguje tak ako reaguje. Pozri Meridián ja som není zatrpknuta na život, mne len niečo nevyšlo.