Bicyklovanie – koľko pri ňom spálite a na čo si dávať pozor?

Táto diskusia patrí k článku: Bicyklovanie – koľko pri ňom spálite a na čo si dávať pozor?
Bicyklovanie – koľko pri ňom spálite a na čo si dávať pozor?

Cyklistika je vhodná aj pre ľudí, ktorí si potrebujú zlepšiť svoju kondíciu, posilniť ochabnuté svaly a predísť rôznym ochoreniam. Šetrí takzvané veľké kĺby, najmä kolenné a bedrové. Bicyklovanie je hneď po chôdzi najprirodzenejším pohybom pre človeka.

Perilka

treba zvolit take tempo , aby sa pri nom schudlo a ne zaťažovalo telo. Chodim sa pravidelne bicyklovat a kolobežkovat, zatial to mojmu telu stačí

dudinka57

A ked budem utekat za niekym, kto pojde na bicykli to sa asi nepocita ze? Kamoska s priatelom, ked sa rozhodnu ze sa idu bicyklovat, tak davaju solidnych 100 km. Nechapem, ale obdivujem :)

stuart999

ked bežim za detmi, ktore jazdia na bicykli tam velmi vela. Ale ovela viac kalorii spalim jazdou na kolobežke

Emma3

Milujem byciklovanie, som si kúpila prednedávnom aj nové oblečenie kojo.shop ktoré chcem nosiť na bike, len musí byť ešte peknejšie :D

MagdaS

Tak ja som sa nakoniec rozhodla pre tento skladací bicykel a dnes mi dorazil :) www.cyklospeciality.sk. Teším sa ako malé dieťa :)) Predsavzatie je jasné, jazdiť na ňom každý deň do práce, tak snáď mi to vydrží..