Bicyklovanie – koľko pri ňom spálite a na čo si dávať pozor?

Táto diskusia patrí k článku: Bicyklovanie – koľko pri ňom spálite a na čo si dávať pozor?
Bicyklovanie – koľko pri ňom spálite a na čo si dávať pozor?

Cyklistika je vhodná aj pre ľudí, ktorí si potrebujú zlepšiť svoju kondíciu, posilniť ochabnuté svaly a predísť rôznym ochoreniam. Šetrí takzvané veľké kĺby, najmä kolenné a bedrové. Bicyklovanie je hneď po chôdzi najprirodzenejším pohybom pre človeka.

sabinadidy

no, na čo si dávať pozor... podľa mňa by mal mať každý prilbu, a aj chrániče nie su zlá vec, ja mám na kolená aspoň

tekvicka-micka

spalim tolko, kolko budem chciet. Na bicykli velmi nejazdim, radšej mam kolobežku, alebo bežím za detmi, ktore jazdia na bicykli, alebo kolobežke

Emilius

skvelý článok, veľmi mám rád bycikoovanie a už sa mu niekoľko rokov venujem a tento článok bol pre mňa velmi prínosný :) a už je konečne aj pekne počasie naň

Karolinka1

najviac kalorii som spalila ked som na bicykli vozila dceru. Kila zo mna šli dole snad samy. Bolo to skvele. Pekne os si vytvarovala nohy a zadok

Perilka

spali kalorie, vyčisti hlavu, zbavi stresu a napatia. Tiež jazdime na bicykli, jazdime cela rodina, ja , manžel a naše deti

Isue

Mňa to ako dieťa hrozne bavilo a tak sme si kúpili bicykle ale zistili sme, že si to z detstva pamätáme ako veľmi ľahké a nie je to tak :D