Bicyklovanie – koľko pri ňom spálite a na čo si dávať pozor?

Táto diskusia patrí k článku: Bicyklovanie – koľko pri ňom spálite a na čo si dávať pozor?
Bicyklovanie – koľko pri ňom spálite a na čo si dávať pozor?

Cyklistika je vhodná aj pre ľudí, ktorí si potrebujú zlepšiť svoju kondíciu, posilniť ochabnuté svaly a predísť rôznym ochoreniam. Šetrí takzvané veľké kĺby, najmä kolenné a bedrové. Bicyklovanie je hneď po chôdzi najprirodzenejším pohybom pre človeka.

lucynka89

Hlavne si daj záležať na výbere bicykla, je dôležité jazdiť na kvalitnom, super majú na www.cyklospeciality.sk. Skús kuk, možno si vyberieš.

mala_sova

neviem kolko sa pri nom spali, ale asi dost, lebo som v poslednom čase dost schudla a je to prave vdaka bicyklovaniu

elza_2322

presne ako keby som počula svojho otca. Od kedy ma elektrobike z cyklospecialit, tak nespaluje kalorie, ale vozi sa ako kral

lienerka55

ale jasne, pokial nie je fakt tolko snehu, ze by boli cesty a cesticky neprejazdne, tak nevidim dovod, ze preco nie. vsak sa treba dobre obliect a moze sa vyrazit :)

silacka

treba davat pozor na osvetlenie, lebo vela ludi na to zabuda a jazdia ešte v čiernom, aby ich bolo čo najmenej vidno

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.