Bicyklovanie – koľko pri ňom spálite a na čo si dávať pozor?

Táto diskusia patrí k článku: Bicyklovanie – koľko pri ňom spálite a na čo si dávať pozor?
Bicyklovanie – koľko pri ňom spálite a na čo si dávať pozor?

Cyklistika je vhodná aj pre ľudí, ktorí si potrebujú zlepšiť svoju kondíciu, posilniť ochabnuté svaly a predísť rôznym ochoreniam. Šetrí takzvané veľké kĺby, najmä kolenné a bedrové. Bicyklovanie je hneď po chôdzi najprirodzenejším pohybom pre človeka.

Perilka

spálim tolko kalorii, kolko si sama určim. Čím dlhšie sa bicyklujem, tým viac kalorii spálim. Je to priama umera

PetkaV12

na dlhšie trasy používam bicykel a na kratšie kolobežku. Deti mam velke a na taketo tury jazdime spoločne ako rodina

JankaVeselka

Ja som tiež počas kovidu začala s bicyklovaním a môžem len odporúčať, spálite kalórie, aj keď počet závisí od obtiažnosti a dĺžky bicyklovania,ale zároveň si správíte relax.

tammy

z cyklospecialit som si kupila horsky bicykel, synovi woom bicykel a chodime sa spolu bicylovatlen tak pre radost, kaloie nepočitam

Pivonka37

Ja cyklistiku milujem, schudla som vďaka nej svoje prebytočné kilá, kúpila som si super bicykel Woom a veľmi ma to baví, kúpila som ho na www.cyklospeciality.sk, majú užasné ľahké a stabilné bicykle a myslím, že už sa dá u nich kupovať aj na splátky, čo je veľký benefit v dnešnej dobe.