Bicyklovanie – koľko pri ňom spálite a na čo si dávať pozor?

Táto diskusia patrí k článku: Bicyklovanie – koľko pri ňom spálite a na čo si dávať pozor?
Bicyklovanie – koľko pri ňom spálite a na čo si dávať pozor?

Cyklistika je vhodná aj pre ľudí, ktorí si potrebujú zlepšiť svoju kondíciu, posilniť ochabnuté svaly a predísť rôznym ochoreniam. Šetrí takzvané veľké kĺby, najmä kolenné a bedrové. Bicyklovanie je hneď po chôdzi najprirodzenejším pohybom pre človeka.

eli_kratka28

Do cyklistiky som sa aj ja vžila, no niekedy mám problém stíhať chodiť do prírody popri celkom hektickom živote. Veľmi sa v tomto vyplatil skladací bicykel, ja mám svoj zo stránky cyklospeciality. Je o trochu drahší oproti iným skladacím bicyklom, no podľa mňa o to kvalitnejší. Veľmi ľahký, prenosný a výhodný na pohyb v meste.

Kamcita23

ani by som nepovedala, ked je niekto ozaj taky echt cyklista, tak bicykluje v kazdom pocasi. ale tak to by mali by aspon ti normalnejsi, ktori sa vedia na ceste spravat.

michalienka12

tak kadzy ma ine zaluby a sadne mu iny sport. ako podla mna nema zmysel robit nieco, co ta nebavi a to teda nie len pri sporte

BranoZ

mňa beh nikdy nebavil, a keď už som vybehol, fuňel som ako blázon...ideálne je, keď sa venujeme typy športu, ktorý máme radi a ja milujem proste bike

stanko15

ano beh je super, len nie kazdemu vyhovuje a bavi ho. ako ani taketo bicyklovanie nie je podla mna zle a predsa len kazdy pohyb sa nejakym tym sposobom pocita k dobru

Ivka88

Či už bicykel alebo kolobežka, obidve sú super aeróbne cvičenia, vďaka ktorým sa pália kalórie. Keď zaradíte túto činnosť aspoň 3-4 x do týždňa, výsledky sa musia dostaviť