Bicyklovanie – koľko pri ňom spálite a na čo si dávať pozor?

Táto diskusia patrí k článku: Bicyklovanie – koľko pri ňom spálite a na čo si dávať pozor?
Bicyklovanie – koľko pri ňom spálite a na čo si dávať pozor?

Cyklistika je vhodná aj pre ľudí, ktorí si potrebujú zlepšiť svoju kondíciu, posilniť ochabnuté svaly a predísť rôznym ochoreniam. Šetrí takzvané veľké kĺby, najmä kolenné a bedrové. Bicyklovanie je hneď po chôdzi najprirodzenejším pohybom pre človeka.

mala_sova

neviem kolko sa pri nom spali, ale asi dost, lebo som v poslednom čase dost schudla a je to prave vdaka bicyklovaniu

elza_2322

presne ako keby som počula svojho otca. Od kedy ma elektrobike z cyklospecialit, tak nespaluje kalorie, ale vozi sa ako kral

lienerka55

ale jasne, pokial nie je fakt tolko snehu, ze by boli cesty a cesticky neprejazdne, tak nevidim dovod, ze preco nie. vsak sa treba dobre obliect a moze sa vyrazit :)

silacka

treba davat pozor na osvetlenie, lebo vela ludi na to zabuda a jazdia ešte v čiernom, aby ich bolo čo najmenej vidno

tammy

vela a kedže sa chcem aj cez zimu udržat vo forme, tak na bicykli budem jazdim aj v zimne a kupila som si kvoli tomu prednu a zadnu blikačku na bicykel

AAlenkaa

je to pekný šport , a v tejto covidovej dobe mu narastá popularita...keď už nám zase všetko zakážu, tak bicykel to vždy istí ;)