pravidelný smäd v noci = cukrovka?

silvusiq

Ono to podľa mňa nemusí hneď znamenať cukrovku. Veď aj ja sa chodievam v noci úplne bežne napiť a cukrovka mi zistená teda nebola.

michallinca1

Tomas samozrejme, keby nieco, tak pisem :)

Klaudi dakujem ti velmi pekne za podporu. Velmi si vazim taketo spravy lebo aspon viem, ze v tom nie som sama. Dufam, ze sa to cim skor naucim a ze si na tuto chorobu i ja zvyknem.

Achjaj to je jasne, ze zmenim aj stravu. To mi bolo hned povedane. Dakujem za reakciu :)

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

ahjaj

michallinca, okrem tých vitamínov vsaď na zdravú výživu. Najmä fazuľa, šošovica regulujú ten cukor prirodzene. A čučoriedky.
Vláknina. Ovsené vločky a semiačka chia.

Klaudi1989

Ahoj Miška, je mi veľmi ľúto, že ti zistili toto ochorenie:( No zároveň ťa chcem aj povzbudiť, lebo aj ja cukrovkou trpím už tri roky a dá sa povedať, že som si na to už aj zvykla. Postupne sa naučíš čo papať a čo nie, čo ti bude pomáhať, atď. Len tomu treba nechať čas. Taktiež som ti chcela napísať, že si dobre spravila, že si si zakúpila Vitamíny pre diabetikov. I ja ich už dlho užívam a pomáhajú mi. Tak sa drž a keby si potrebovala nejakú radu, tak kľudne napíš:)