Mám si vybrať snubný prsteň

Príspevok v téme: Mám si vybrať snubný prsteň
alexiara

Ahojte. mám taký problém, no možno to ani tak nie je problém, ako dilema :) Už dlhšiu dobu sa s priateľom bavíme o svadbe, no zásnuby sme ešte nemali... Keďže to už nie je tajomstvom, priateľ mi navrhol, aby som si vybrala sama zásnubný prstienok. Aj ma to potešilo, lebo zrovna rovnaký vkus nemáme :D No ako si vybrať, keď sa mi ich páči asi trilión. Oplatí sa dávať si vyrábať snubák na mieru?

bronimira

no teraz jednine ten eshop, ale mopzno viem o zlatnictve ktore funguje aj teraz a objednavky by mali riesit aj na zakazku

petra_peta

je to strop ak mi spravia z bieleho zlata za nižsiu cenu tak si hi kúpim :) už som sa rozhodla že to bude kombinácia z bieleho a žltého zlata keď že aj obrúčky by som chcela také

Ninuliatko

za 500€ mozet mat obaja obrucky ,nie je to vela dat za prsten? dobre budes ho mat na ruke cely zvysok zivota teda dufam ale aj tak

petra_peta

Dohodli sme sa že strop je 500€ no musí byť naozaj originálny, nechcem snubný prsteň ako už niekto má.

Ninuliatko

Mala si sa ho rovno spytat ved sa mate zasnubit tak taketo veci by ste mali riesit normalne. Podla teba by bola aka cena este v pohode?

marculienka55

treba sa proste dopredu dohodnut, ak sa chcete vziat tak spolocne financie raz aj tak budete musiet riesit takze nevidim dovod na to preco by si sa ho to nemohla spytat priamo. A co sa tyka tych zlatnictiev tak teraz je to narocnejsie. Nechces radsej pockat kym sa cela situacia upokoji a bude sa dat ist aj osobne?