Mám si vybrať snubný prsteň

Príspevok v téme: Mám si vybrať snubný prsteň
alexiara

Ahojte. mám taký problém, no možno to ani tak nie je problém, ako dilema :) Už dlhšiu dobu sa s priateľom bavíme o svadbe, no zásnuby sme ešte nemali... Keďže to už nie je tajomstvom, priateľ mi navrhol, aby som si vybrala sama zásnubný prstienok. Aj ma to potešilo, lebo zrovna rovnaký vkus nemáme :D No ako si vybrať, keď sa mi ich páči asi trilión. Oplatí sa dávať si vyrábať snubák na mieru?

manzelka

Chopili sa príležitosti, to je super. Ale čo cena? Neúčtujú si to navyše? Pred sa len je to taký bonus v tejto dobe

zaricitka

nie maju zatvorene, ja som si vybrala cez ich stranku a komunikovala s nimi cez ten online chat co tam maju a neskor cez mail, kvoli tomu zapinaniu a zmene materialu :) ale zatial musim povedat, ze sa velmi dobre prisposobili momentalnej situacii :)

humienka5

a ty si bola priamo u nich? ved je teraz vsetko pozatvarane, nie? ja potrebujem kupit darcek k narodeninam, chcela som sperk pre krsna ale nemam ho kde vybrat, ked maju vsetci zatvorene a kupovat cez internet nechcem :(

zaricitka

ano, vybrala som si, len ich chcem dat trosku upravit.hlavne zapinanie potrebujem ine, aby sa nezachytavali do vlasov :) este s nimi komunikujem ohladom uprav, zmena kamena a tak, este nie su vo finalnom stave :)

manzelka

Aj si si vybrala nejaké? Alebo ako si to vymyslela teda? Som zvedavá. Ukázalo mi ich na FB, tak ma celkom zaujali :)

zaricitka

asi mas pravdu, paci sa mi ich dizajn aj komunikacia bola velmi prijemna. len aj tak som chcela osobnu skusnost.

petra_peta

Pozri pokiaľ si spokojná s prteňonm, tak určite budeš aj s náušnicami. Pokiaľ majú kvalitné šperky, tak určite všetky kategórie :)

bronimira

ahaa tak ze verna zakaznicka :) tak ked je clovek spokojny tak sa k firme alebo predajni vrati to je jasne :) aj mas predstavu ake chces ci este stale nie?

zaricitka

praveze chcem :) prsten je z 3D zlatnictva, co som nasla tak vacsina ma skusenost s prstenmi od nich a s obruckami, no s nausnicami neviem o nikom. mne sa paci ich praca a preto chcem ist zase k nim, len ani neviem ci vobec funguju teraz :/

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.