Mám si vybrať snubný prsteň

Príspevok v téme: Mám si vybrať snubný prsteň
alexiara

Ahojte. mám taký problém, no možno to ani tak nie je problém, ako dilema :) Už dlhšiu dobu sa s priateľom bavíme o svadbe, no zásnuby sme ešte nemali... Keďže to už nie je tajomstvom, priateľ mi navrhol, aby som si vybrala sama zásnubný prstienok. Aj ma to potešilo, lebo zrovna rovnaký vkus nemáme :D No ako si vybrať, keď sa mi ich páči asi trilión. Oplatí sa dávať si vyrábať snubák na mieru?

bronimira

ahaa tak ze verna zakaznicka :) tak ked je clovek spokojny tak sa k firme alebo predajni vrati to je jasne :) aj mas predstavu ake chces ci este stale nie?

zaricitka

praveze chcem :) prsten je z 3D zlatnictva, co som nasla tak vacsina ma skusenost s prstenmi od nich a s obruckami, no s nausnicami neviem o nikom. mne sa paci ich praca a preto chcem ist zase k nim, len ani neviem ci vobec funguju teraz :/

zaricitka

snubny prsten mi dal spravit na mieru :) uz dlhsie sme sa bavili o tom ze by sme sa zobrali, vedel co chcem a viac menej je podla mojim a jeho predstav, taka spolocna praca :) asi aj preto som suhlasila s tymi obruckami, len ja si ju budem musiet dat trosku zmensit :)

petra_peta

Ahaa, už som v obraze a chápem ťa :) A čo snubný prsteň, ten nemáš podľa predstáv? Či ani ten nie? Čo sa týka náušnic na mieru tak to neviem či niečo také vôbec robia :/ Musíš si to zistiť asi sama

zaricitka

nie nie, ziadna tradicia ani nic podobne. No my sme obrucky zdedili, teda moj buduci manzel ich zdedil, su pekne no nie su uplne tak podla mna, preto som chcela nieco ine co mi bude pripominat svadbu :) Pre neho tie obrucky naozaj vela znamenaju, tak som povedela, dobre :)

manzelka

To je pre mňa novinka niečo takéto :) Ale na druhej strane je to pekné a pokiaľ na to máš, tak si treba dopriať ,to je jasné :) Akú máš predstavu , ako by mali vyzerať?

petra_peta

To je nejaká vaša tradícia? Veď svadbu ti bude pripomínať obrúčka predsa no nie? Ešte som nepočula že by chcel niekto náušnice ako spomienku na svadbu

zaricitka

mate niekto od nich aj ine veci ako su obrucky a prstene? my sme uz sice obrucky vybrali, no stale nemam vhodne nausnice na nasu svadbu.Chcela by som nieco speci co mi bude pripominat ten den a chcem s nim nejaku symboliku.Len to co chce nie je asi tak lahko splnitelne ,ked ze sama nenam uplnu predstavu ako by mali vyzerat a potrebujem poradit co ano a co nie :)