Mám si vybrať snubný prsteň

Príspevok v téme: Mám si vybrať snubný prsteň
alexiara

Ahojte. mám taký problém, no možno to ani tak nie je problém, ako dilema :) Už dlhšiu dobu sa s priateľom bavíme o svadbe, no zásnuby sme ešte nemali... Keďže to už nie je tajomstvom, priateľ mi navrhol, aby som si vybrala sama zásnubný prstienok. Aj ma to potešilo, lebo zrovna rovnaký vkus nemáme :D No ako si vybrať, keď sa mi ich páči asi trilión. Oplatí sa dávať si vyrábať snubák na mieru?

zazrivienka

to by som si najradsej nechala pre seba. chcela by som aby bol proste co najviac originalny. ale poviem ti, ze ja milujem taky trosku retro styl alebo teda vintage. vobec by mi nevadilo keby bol napriklad aj z nejakeho staroztnictva

tamirilka

...tak mna cakaju teraz este aj narodeniny v nobembri takze hned si mozem vybrat nieco dalsie :D.. ale potm budem musiet cakat zase az do juna na vyrocie...

vanes11

veru oni majú veľmi pekné prstene ale aj iné veci. teraz som tam také krásne náušnice videla tak som ich rovno poslala drahému, že tie chcem na vianoce :D

tamirilka

...no dobre tak ja tam napisem, ved hadam to pochopia :D...ale mne sa tam tolko veci paci, ze by som asi potrebovala 10 platov navyse...

buducamamina

Akyyy?... Ja to vobec takto nemam, ja som si povedala, ze by som chcela skor aby ma drahy prekvapil nejakym...Aky mi da, taky sa mi bude pacit...

zazrivienka

to je pravda a tak predsa ak mas na ucte 40 eur tak si nejdes kupovat obrucky ale snubny prsten, nejake peniazky na to proste musis mat :) ja mam svoj vysnivany zasnubny prsten ale este ho musim niekde aj realne najst :D

vanes11

prečo? veď aj keď prídeš normálne do zlatníctva tak sa ťa hneď pýtajú aký máš rozpočet aby ti zbytočne neukazovali niečo na čo nemáš peniaze predsa. netreba sa hanbiť a spýtať sa. ak to aj bude možno na teba moc tak ti možno ponúknu niečo podobné a za také peniaze, ktoré si môžeš dovoliť minúť