Mám si vybrať snubný prsteň

Príspevok v téme: Mám si vybrať snubný prsteň
alexiara

Ahojte. mám taký problém, no možno to ani tak nie je problém, ako dilema :) Už dlhšiu dobu sa s priateľom bavíme o svadbe, no zásnuby sme ešte nemali... Keďže to už nie je tajomstvom, priateľ mi navrhol, aby som si vybrala sama zásnubný prstienok. Aj ma to potešilo, lebo zrovna rovnaký vkus nemáme :D No ako si vybrať, keď sa mi ich páči asi trilión. Oplatí sa dávať si vyrábať snubák na mieru?

bozinka55

ano ich som myslela, najdem ich aj niekde na nete trebars na FB? rada by som sa s nimi skontaktovala, no nie som z BA a ani z okolia :)

bronimira

Ak myslis 3D zlatnictvo, tak oni su v Bratislave, ale dá sa s nimi skontaktovat cez ich stranku a dohodnut si konzultaciu, maju ich zdrama a co som tak citala tak su velmi prospesne, ludia si upresnia co presne chcu

bozinka55

najprv som z toho bola na vetvy ale sme spolu uz par rokov a ten cas uz vydrzime :) preco ste tak dlho hladali zlatnictvo? ved obrucky spravi kazdy klenotnik nie? To zlatnictvo co tu radite sa nachadza kde?

mantika

nevidela by so to tak cierno s tou presunutou svadbou, budes mat ovela viac casu pri vybere vsetkeho :) my sme najdlhsie vyberali kvety a obrucky to bol horor viac ako 3 mesiace sme hladali zlatnictvo co by nam spravili obrucky nastatsie to stihli v termine zaco im budem velmi velmi vdacna

petra_peta

je mi ľúto že ste ju museli zrušiť, ale zase máš viac času aby bola dokonalá :) čo sa týka výberu tak skús to zlatníctvo čo tu poradili baby, majú velký výber a spravia ti aj na mieru majú originálne veci naozaj, možno najdete spoločnú cestu a zase obrúčky nemusia byť úplne rovnaké :)

bozinka55

my sme museli svadbu presunut :( mali sme ju mat v septembri 2020 no ked ze kvoli korone nam to nevyslo presunuli sme ju na august 2021 dufam ze to bude v poriadku, bola som z toho velmi smutna ale uz si robim radost aspon drobnostami ako vyzdoba,kveta, saty mam uz asi tiez vybrate len ich musim este vyskusat a dufam ze to bude oki a teraz chceme vyriesit obrucky, no akosi sa nevieme zhodnut na type ani materiale z akeho budu zhotovene :/

terria15

to celkom rychlo sprava, som cakala dlhsiu dodaciu lehotu, dobre vediet do buducna ;) a aky material si ti vybrala? a presna cena je aka? zaujima ma to do buducna aby som vedela keby toho mojho nahodou osvietilo :) dufam ze bude krasny aby si bola spokojna, vy ste rodine oznamili ze ste sa zasnubili alebo az ked bude prsten doma?

petra_peta

Určite vám ho ukážem neviem sa ho dočkať, mal by byť spravený za 2-3 týždne taik som veľmi zvedavá, vôbec by som sa nehnevala keby to stihli aj skôr :)

terria15

dufam ze nam ho otom ukazes :) som zvedava :) ja by som velmi chcela teda raz z ruzoveho zlata, velmi sa m paci mam z neho prsten este od mojej starej mamy a ta farba toho zlata je uzasna aj nausnice mam ale rie nie su na bezne nosenie

bronimira

A aký si si teda vybreala a kedy bude hotovy? +koľko teda stal alebo buide stat. Som veľmi zvedava na tvoj vkuse ked ti tak dlho trvalo vybrat si :) bez urazky samozrejme, nemyslim to v zlom aby si si nahodou nemyslela :)