Mám si vybrať snubný prsteň

Príspevok v téme: Mám si vybrať snubný prsteň
alexiara

Ahojte. mám taký problém, no možno to ani tak nie je problém, ako dilema :) Už dlhšiu dobu sa s priateľom bavíme o svadbe, no zásnuby sme ešte nemali... Keďže to už nie je tajomstvom, priateľ mi navrhol, aby som si vybrala sama zásnubný prstienok. Aj ma to potešilo, lebo zrovna rovnaký vkus nemáme :D No ako si vybrať, keď sa mi ich páči asi trilión. Oplatí sa dávať si vyrábať snubák na mieru?

vanes11

buducamamina jaj tak to som asi teda nejako nezachytila. oni sú z bratislavy či to vedia vybaviť aj cez telefón?

bia554

buducamamina neviem asi tam treba zavolat ale podla mna by s tym nemali mat problem ani teraz, ved zlatnictva mozu normalne fungovat :)

bia554

zazrivienka tak super, lebo ja by som chcela nausnice take vysiace ale nikde neviem najst take ako by som presne chcela tak by som si ich mozno dala takto na vianoce spravit, nech mam radost :)

buducamamina

A funguju teraz normalne?...Sice ved tam si aj tak iba ty ked si dohodnete stretnutie tak to by nemal byt problem...

zazrivienka

vedia upravit aj ine sperky, napriklad aj tie nausnice ak ta zaujimaju konkretne tie. treba sa tam spytat :) su velmi ochotni, to mozem potvrdit

bia554

prepacte ak to bude od veci ale tam sa daju urobit akoze len prstene alebo si tam mozem dat spravit aj napriklad nausnice ako si predstavujem?

zazrivienka

ked bude hotovy tak potom vam ho ukazem dobre :) ano tam pojdeme lebo ved chcem spravit ako keby uplne novy prsten podla mojich predstav