Mám si vybrať snubný prsteň

Príspevok v téme: Mám si vybrať snubný prsteň
alexiara

Ahojte. mám taký problém, no možno to ani tak nie je problém, ako dilema :) Už dlhšiu dobu sa s priateľom bavíme o svadbe, no zásnuby sme ešte nemali... Keďže to už nie je tajomstvom, priateľ mi navrhol, aby som si vybrala sama zásnubný prstienok. Aj ma to potešilo, lebo zrovna rovnaký vkus nemáme :D No ako si vybrať, keď sa mi ich páči asi trilión. Oplatí sa dávať si vyrábať snubák na mieru?

petra_peta

Neboj sa aj na teba príde a potom budeš mať vysnívanú aj svadbu aj prsteň a obrúčky :) ja som si si už konečne vybrala a som veľmi spokojná aj snúbencovi sa páči hovorí že je rád že to spravil takto že som si ho vybrala sama :) už len počkať kým bue hotový :)

terria15

dievcata ja vam tak zavidim ze mate taketo ´´problemy´´ ja stale cakam ci sa ten moj odhodla konecne uz sme sa o tom bavili ze by sme sa zobrali ale asi mu nedochadza to ze najprv su zasnuby a ja by som velmi chcela snubyn prsten, ako mu to polopatisticky vysvetlit?

bronimira

pre tvojhho manzela to muselo urocte vela znamenat :) tradicie su fajn ale zase odtial potial, pre mna by to bola cest zdedit obrucku

petrajesvetra

prajem ti, nech nemáš s výberom žiadne ťažkosti. Ja som dostala obrúčku po manželovej babičke, nebol úplne podľa môjho vkusu, ale zase ide o tradíciu
petrajesvetra@centrum.sk

petra_peta

pozrela som ich a maju peknbe veci veru, no teraz mam problem ze si neviem vybrat z ich ponuky taka je velka a aj cenovo dostupna tak ze sa pekne zmestim do rozpoctu

bronimira

volaju sa 3D zlatníctvo , sídlia v BA ale nájdeš ich aj na FB a majú aj svoju stranku, napis im urcite sa ti ozvu

petra_peta

Napises mi prosim názov? vcera som dostala par ponuk no jedny nerobia, druhy maju plno tak som z toho smutna, myslela som ze to nebude tak na dlho zohant niekoho